Film „The Place” w warszawskim kinie Elektronik

Już za tydzień do kin trafi, najnowszy film Paolo Genovese, twórcy hitowej komedii obyczajowej „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Przygotuj się na prawdziwe emocje podczas emisji "The Place"!

Film „The Place” w warszawskim kinie Elektronik

„The Place” to psychologiczny thriller, w którym włoski reżyser ponownie bierze pod lupę moralność, a także mroczne tajemnice ludzkiej duszy. Jednak tym razem, w swoich przemyśleniach nad naszą naturą, posuwa się jeszcze dalej i zadaje pytanie: Do czego jesteśmy zdolni, by zdobyć to, czego pragniemy?

Odpowiedź może być druzgocąca…

We Włoszech, od premiery (10 listopada 2017), film zobaczyło ponad 800 tys. widzów. Film można obejrzeć w kinach od 23 lutego 2018.

https://www.youtube.com/watch?v=Ah40HPUzOHA

20 lutego (wtorek) o godzinie 18:00 w warszawskim kinie Elektronik, odbędzie się pokaz specjalny filmu. Osoby zainteresowane obecnością, proszę o potwierdzenie mailowe.

Genovese nie szuka kompromisów – narracyjnie, wizualnie, emocjonalnie. Pod każdym względem film działa perfekcyjnie. – Rolling Stone

Tajemniczy mężczyzna codziennie siedzi przy tym samym stoliku w tej samej restauracji – The Place, rozmawiając z osobami, które przychodzą do niego po nietypową pomoc.

Film „The Place” w warszawskim kinie Elektronik

Każdy z gości okazuje się czegoś pragnąć, ma marzenie trudne w realizacji, jeśli w ogóle nie niemożliwe. Jednak dla mężczyzny wszystko jest wykonalne. „Możesz to osiągnąć”, powtarza każdemu. Ale warunkiem jest wykonanie specjalnego zadania, dzięki czemu spełni najskrytsze życzenie. Kim właściwie jest ten człowiek i kto wyznacza reguły dziwnej gry przy stoliku?

W filmie powracają aktorzy znani z „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, jak Valerio Mastandrea, Marco Giallini i Alba Rohrwacher, a dołącza do nich m.in. gwiazda mafijnego serialu „Suburra”, Alessandro Borghi.