FISH! Jak polubić swoją pracę i skutecznie zarządzać zespołem?

FISH! to mądra, alegoryczna opowieść, ucząca, jak zmienić życiowe nastawienie, by móc wreszcie znaleźć w pracy zadowolenie, a w życiu spokój i radość. Nowe wydanie zostało wzbogacone ciekawymi historiami i dodatkowymi inspirującymi materiałami. Wcześniej nakładem wydawnictwa Studio Emka ukazały się: Fish! Chwyciło! oraz FISH! Filozofia: Jak żyć?

Fish
FISH! Jak polubić swoją pracę i skutecznie zarządzać zespołem. S. C. Lundin, H. Paul, J. Christensen.

FISH! skrywa ogromny ładunek inspiracji i ponadczasowej mądrości, które można wykorzystać w każdej branży i na dowolnym stanowisku. Jest to jedna z najpopularniejszych książek wszechczasów w kategorii publikacji o charakterze biznesowym. Ludzie pracujący w organizacjach rozsianych po całym świecie stosują zawarte tu praktyczne wnioski, by lepiej służyć klientom, zdobywać zaufanie, poprawiać współpracę w zespołach, skuteczniej kierować podwładnymi i zwiększać ich zadowolenie z wykonywanej pracy. Każdy może też wykorzystać przedstawione tu pomysły i inspiracje, by wypełnić swoje życie sensem i poczuciem celu.
Bez względu na to, jak przedstawia się Twoja sytuacja życiowa, FISH! pomoże Ci odkryć drzemiącą w Tobie siłę pozwalającą zmieniać świat na lepsze.

„Kiedy rozpalasz naturalną pasję w ludziach, aby mądrze i skutecznie mogli służyć innym czerpiąc z tego radość i satysfakcję, można osiągnąć niesamowite wyniki. W Zappos z całego serca wierzymy w tę prawidłowość, a filozofia FISH! znakomicie wpisuje się w mentalność nas wszystkich”.

– Tony Hsieh, dyrektor generalny Zappos.com.

„To jedna z tych opowieści, w których nie ma ani krzty przesady, choć mowa tu o rybach. Ta pełna optymizmu książka uzmysławia nam, jak zmiana własnego nastawienia pozwala cieszyć się życiem i pracą. Daj się złowić, a nie pożałujesz!”

– Spencer Johnson, autor bestsellerowej książki „Kto zabrał mój ser?”

„Pracownicy uśmiechają się, ponieważ chcą to robić, a nie dlatego, że mają taki obowiązek. Zadowolenie wynikające z tego prostego faktu sprawia, że nowe wydanie książki FISH! powinno być obowiązkową lekturą, dzięki której zadbasz o swój rozwój!”

– Colleen Barrett, była szefowa Southwest Airlines

O autorach

Stephen C. Lundin wykorzystuje w swojej pracy doświadczenie, które zdobył, upowszechniając filozofię FISH! w rozmaitych organizacjach rozsianych po pięćdziesięciu sześciu różnych krajach. Teraz ogranicza podróże i skupia się na świecie organizacji nonprofit, koncentrując się na instytucjach, które pracują z osobami starszymi lub bezbronnymi. Chętnie organizuje prelekcje i seminaria dla tych, którzy stawiają sobie za cel skuteczniejsze służenie klientom i doceniają znaczenie atmosfery panującej w miejscu pracy.

Harry Paul podróżuje po świecie i podczas przesyconych optymizmem i energią prelekcji oraz seminariów prezentuje swoje pomysły, a także koncepcje opisane w książkach. Fundamentem jego programów są publikacje z serii FISH!

John Christensen, twórca filozofii FISH!, stoi na czele ChartHouse Learning – instytucji zajmującej się tworzeniem rozwiązań, dzięki którym ludzie mogą zdobywać wiedzę dotyczącą skutecznego wykorzystywania posiadanego potencjału za sprawą czterech praktyk składających się na filozofię FISH! Razem z grupką współpracowników John sfilmował wiele miejsc pracy, w których ludzie stosują koncepcję FISH!, tworzył też specjalne programy dla szkół, służby zdrowia i osób zajmujących stanowiska kierownicze. Oprócz tego pomaga podtrzymywać energię filozofii FISH! w rozmaitych zespołach. John wygłaszał prelekcje w wielu organizacjach i tłumaczył, w jaki sposób każda grupa może wykorzystać cztery praktyki filozofii FISH!, by zmienić swoje życie zawodowe.