Garderoba z toaletką – funkcjonalne rozwiązanie

Szukając udogodnień w garderobie wspierających sprawne przygotowanie się do wyjścia z domu marka ZAJC proponuje do niej wielofunkcyjną wyspę. Z meblem zintegrowana jest… toaletka z zamykanym lustrem i miejscem na kosmetyki.

Garderoba z toaletkąGarderoba-pokój

Osobny pokój przeznaczony na ubrania , czy garderoba z toaletką to marzenia wielu z nas. Jeżeli możemy pozwolić sobie na ten luksus, to należy starannie podejść do zaprojektowania aranżacji.
Przewidzieć w niej wszelkie udogodnienia, które pomogą nam sprawnie przygotować się do
wyjścia z domu. Najlepiej jednak, gdy pomieszczenie z garderobą ma duże okno. W naturalnym
świetle łatwiej dobrać do siebie kolory ubrań i dodatków. Poranne światło będzie również
zastrzykiem energii przed rozpoczęciem pełnego aktywności dnia.

Wszystko na swoim miejscu

Świetnym pomysłem jest zamontowanie szaf wzdłuż ścian oraz ulokowanie komody-wyspy
w centrum pomieszczenia. Wspomniane rozwiązanie jest naprawdę bardzo funkcjonalne i estetyczne. Część wysokiej zabudowy możemy wyposażyć w pełne drzwi i przeznaczyć na płaszcze, kurtki oraz elementy garderoby, po które sięgamy rzadziej. Natomiast na lżejsze ubrania oraz te, z których jesteśmy szczególnie dumni czy kolekcje designerskich butów możemy ulokować za to w przeszklonych szafach-witrynach. Będą tam pięknie wyeksponowane w czym pomoże również liniowe oświetlenie ledowe. Zupełnie jak w luksusowych butikach.

Garderoba z toaletką

Garderoba z toaletką

Marka ZAJC wprowadza do garderoby dodatkową funkcję. Otóż, jest to nowa wyspa-komoda wyposażona została w zintegrowaną toaletkę. Wystarczy jeden ruch, żeby unieść część blatu, a zyskujemy miejsce do zrobienia makijażu. Z podświetlanym lustrem i miejscem na
kosmetyki. Przysiądziemy tu wygodnie na krześle lub pufie. Dzięki temu rozwiązaniu garderoba staje się miejscem, w którym można w pełni przygotować się do wyjścia z domu. Docenią to zwłaszcza panie, które makijaż wykonują stojąc przed lustrem w łazience. Nowa garderoba z toaletką ZAJC składa się z trzech elementów, tworzących harmonijną, elegancką kompozycję. Spaja ją ten sam rodzaj forniru, a także detale wykonane ze skóry oraz metalu w kolorze złota.