Gromee i Sara Chmiel spodziewają się dziecka

Znany DJ i wokalistka zespołu Łzy są już dumnymi rodzicami dwóch pociech: Frania i Helenki. Jak poinformowali małżonkowie, na świecie wkrótce pojawi się ich trzeci potomek.

Gromee i Sara Chmiel
Gromee i Sara Chmiel spodziewają się dziecka. Foto Instagram @sarachmiel

Gromee i Sara Chmiel pobrali się wiosną 2018 roku. Kilka miesięcy później narodził się ich pierwszy syn, a po dwóch latach para przywitała na świecie córeczkę. Jak się okazuje, małżonkowie nadal zamierzają powiększać rodzinę. Reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji z 2018 oraz wokalistka grupy Łzy ogłosili właśnie, że spodziewają się kolejnego dziecka. Radosne wieści spłynęły do ich fanów prosto z Dubaju.

Pasażer na gapę

Choć Gromee i Sara Chmiel wybrali się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich bez Frania i Helenki, to w rzeczywistości jeden maluch zabrał się z nimi. Zakochani postanowili podzielić się tą informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sara Chmiel (@sarachmiel)

– Baby boom! Nie lubimy podróżować bez dzieci ale tym razem mogliśmy zabrać ze sobą tylko jedno – czytamy na instagramowych profilach DJ-a i piosenkarki.

Widać, że Sarze Chmiel przez kilka miesięcy udało się utrzymać w tajemnicy fakt, iż jest w ciąży. Na zdjęciach widzimy bowiem dość mocno zaokrąglony brzuszek, co prawdopodobnie oznacza, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Rodzinne szczęście

Choć Gromee i Sara Chmiel nie są najbardziej medialną parą show-biznesu, to chętnie dzielą się momentami z życia prywatnego z fanami na Instagramie. Obecnie obszernie relacjonują wyprawę do Dubaju, podczas której odwiedzili wystawę Expo 2020, gdzie zagrali nawet koncert. W czasie trwania tego wydarzenia Zjednoczone Emiraty Arabskie stały się destynacją wielu polskich gwiazd np. Roksany Węgiel, o której wyjeździe i niespodziewanych komplikacjach z nim związanym pisaliśmy tutaj.
DJ znany z przebojów takich jak „Light Me Up” czy „Without you” oraz jego żona nierzadko publikują także fotografie ze swoimi pociechami. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcie trzeciego malucha w rodzinie!