Roksana Węgiel ewakuowana po wypadku samolotu

Młoda piosenkarka przeżyła chwile grozy na warszawskim Okęciu. Razem z resztą pasażerów musiała opuścić pokład samolotu, w który wjechał inny pojazd. Teraz uspokaja zaniepokojonych fanów.

roksana węgiel samolot
Roksana Węgiel ewakuowana po wypadku samolotu. Foto Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel ma ręce pełne roboty. Od kiedy w 2018 roku stała się pierwszą zwyciężczynią polskiego „The Voice Kids” oraz laureatką 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, nastolatka nie spoczywa na laurach. Tylko w tym roku wzięła udział w kolejnym programie rozrywkowym, „Dance Dance Dance„, w którym w duecie z Oliwią Górniak zajęła pierwsze miejsce. To z kolei zaowocowało nową taneczną propozycją. Roxie kilka miesięcy temu została prowadzącą „You Can Dance – Nowa Generacja”. Nic więc dziwnego, że wokalistka z niecierpliwością wyczekiwała wakacji. Razem z rodziną postanowiła wybrać się na odpoczynek do Dubaju. Niestety, zamiast wylecieć w przestworza, Roksana Węgiel została ewakuowana po wypadku samolotu.

Roksana Węgiel ewakuowana z lotniska

W ostatni weekend Roxie pojawiła się na Lotnisku Chopina, gotowa do rozpoczęcia upragnionego urlopu. Razem z resztą pasażerów znalazła się na pokładzie samolotu przewoźnika Emirates. Miał on udać się z polskiej stolicy do Emiratów Arabskich. Niestety, już w poniedziałek w Internecie pojawiły się doniesienia, iż maszyna nigdy nie opuściła płyty lotniska. Jak podał jeden z fan page’ów młodej piosenkarki, w skrzydło przygotowującego się do startu samolotu uderzył pojazd do odladzania. Chociaż zderzenie spowodowało spory wstrząs, to na szczęście nikomu nic się nie stało.

Roxie uspokaja fanów

Na wieść o tym, że Roksana Węgiel została ewakuowana z samolotu po wypadku, wielu fanów piosenkarki wpadło w panikę. Artystka czym prędzej odpowiedziała na zmartwione głosy wielbicieli.

Wszystko jest git! Nie martwcie się. Musieliśmy wczoraj opuścić samolot. Ze względu na zaistniałą sytuację spędziliśmy noc w hotelu i jak wszystko dobrze pójdzie, za chwile wylatujemy, także chill – napisała na Instastories wokalistka.

Sądząc z wrzuconego właśnie filmiku, drugie podejście skończyło się sukcesem i tym razem Roxie udało się dotrzeć na wymarzone wakacje.

roksana węgiel ewakuowana
Roksana Węgiel ewakuowana po wypadku samolotu. Foto Instagram @roxie_wegiel