Gwiazda Netflixa na liście magazynu Time! Kim jest najmłodsza wyróżniona w historii?

Magazyn Time co roku publikuje listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Znaleźć się w tym rankingu to prawdziwy zaszczyt. Magazyn wyróżnia artystów, sportowców, a także polityków.

Foto Instagram.com/milliebobbybrown

Lista 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie magazynu Time 2018 została podzielona na kategorie: pionierzy, artyści, liderzy, ikony oraz tytani. Millie to najmłodsza w historii wyróżniona w kategorii artyści.

Serial „Stranger Things” od Netflixa to prawdziwy hit. Wielu fanów jest od niego uzależnionych, a aktorzy dzięki niemu zyskali na popularności. W tym serialu zaistniała też Millie Bobby Brwon. W pierwszej serii zagrała, mając zaledwie 12 lat!

Foto Instagram.com/strangerthingstv

Aktorka ma aktualnie 14 lat i zachwyca talentem aktorskim. Ma także spore grono fanów, którzy cenią ją za bezpośredniość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Dziewczyna pojawiła się na urodzinach swojego fana.

Jej pozytywne działania zostały docenione. Millie Bobby Brown jest na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu „Time”. Dla 14-latki to ogromne wyróżnienie. Warto dodać, że Millie Bobby Brown jest najmłodszą osobą w historii, która znalazła się na tej liście.