Horoskop od 11 do 19 grudnia 2023

Skorpiony na początku tygodnia będą rozproszone, trudno będzie się im skupić, o świętach jeszcze nie będą myśleć, choć najwyższa już pora.

znak-zodiaku-strzelec
Dla Byków początek tygodnia może być trudny, będzie dużo zamieszania, dużo spraw do załatwienia i nie nad wszystkim uda im się zapanować. A jaki to będzie tydzień dla was?

Baran

Barany rozpoczną tydzień w świetnym humorze, czas będzie sprzyjał rozjazdom, podróżom służbowym i plotkom, ale też dobrze będzie rozejrzeć się za gwiazdkowymi prezentami. Od środy mogą poczuć się gorzej, mogą unikać przygotowań do świąt i w ten sposób narażą się na docinki partnera. Weekend zapowiada się świątecznie i rodzinnie, Barany będą nadawać ton zarówno w domu, jak w życiu towarzyskim.

Byk

Dla Byków początek tygodnia może być trudny, będzie dużo zamieszania, dużo spraw do załatwienia i nie nad wszystkim uda im się zapanować. Od środy będą miały dobry czas na przygotowania do świąt, mogą zająć się domem, ogarnie je przyjemny, przedświąteczny nastrój. W weekend jednak zaczną się denerwować, czy wszystko jest dobrze przygotowanie i będą mogły zasiąść do stołu wigilijnego spokojnie!

Bliźnięta

Bliźnięta rozpoczną tydzień pełne wiary w siebie, będą w ciągłym ruchu, ale ich roztargnienie może przybrać ogromne rozmiary. Od środy trzeba będzie zająć się domem, przygotowaniami do świąt, trzeba będzie pomyśleć o najbliższych. Weekend będzie dla nich okazją do zabłyśnięcia na forum towarzyskim, ale powinny część rozpierającej je energii zaangażować w świąteczne porządki i przyjemności rodzinne.

Rak

Raki na początku tygodnia mogą czuć się przytłoczone ilością zmian, spraw do załatwienia i nadmiarem informacji, ciężko będzie im wszystko ogarnąć. Od środy będą sobie radzić zdecydowanie lepiej, więcej czasu będą mogły poświęcić na przygotowania do świąt i to poprawi im nastrój. W weekend mogą wybrać się na dużą imprezę rodzinną, choć będzie to wbrew ich potrzebom.

Lew

Lwy od poniedziałku będą biegać po sklepach w poszukiwaniu prezentów dla najbliższych pod choinkę, będą w ruchu, będą żądne zmian i kontaktów z ludźmi. Od środy mogą więcej uwagi zwrócić na sprawy domowe, więcej czasu poświęcą na przygotowania do świąt. W weekend będą miały okazję wykazać się kreatywnością, zabłysnąć, pokazać swoje możliwości, będą bardzo atrakcyjne dla innych. Oczywiście ich potrzeba przypilnowania wszystkiego będzie wybijała się w każdej sytuacji.

Panna

Panny na początku tygodnia będą czuły się nie najlepiej, zdrowie nie będzie im dopisywać, a zbliżające się święta mogą je przytłaczać, podobnie jak konieczność kontaktowania się z innymi. Od środy poczują się dużo lepiej, będą mogły liczyć na pomoc bliskich w przygotowaniach do świąt i to poprawi im humor. W weekend będą musiały siedzieć przy rodzinnym stole, choć tego nie lubią!

Waga

Wagi na początku tygodnia będą się czuły doskonale, ploteczki, mnóstwo nowych informacji, zakupy na święta, wszystko to sprawi, że humor będzie im dopisywał. Od środy pogorszy im się samopoczucie, obowiązki w domu mogą je przerastać, najbliżsi mogą być dokuczliwi. W weekend atmosfera się poprawi, najcięższe prace przygotowawcze będą już za nimi, będą mogły zabłysnąć podczas wykwintnie przygotowanego stołu.

Skorpion

Skorpiony na początku tygodnia będą rozproszone, trudno będzie się im skupić, o świętach jeszcze nie będą myśleć, choć najwyższa już pora. Od wtorku w ich życiu stanie się spokojniej, będą mogły wreszcie poświęcić czas na sprzątanie, kupowanie, gotowanie, zgrabnie rozporządzając, kto co ma robić. W weekend jednak nie wytrzymają nerwowo, będą miały chandrę i trudno się będzie z nimi dogadać.

Strzelec

Strzelce od poniedziałku będą w wyjątkowo dobrym humorze, wszystko będzie im sprzyjać, pojawią się nowe możliwości i będą miały we wszystkim dużo szczęścia. Od środy mogą się poczuć przytłoczone przygotowaniami do świąt, najchętniej znikłyby z domu. Za to w weekend będą miały twórcze natchnienie, a co z rodzinną atmosferą?

Koziorożec

Koziorożce na początku tygodnia mogą nie mieć na nic czasu, bo tyle będą miały do zrobienia. Mogą mieć mnóstwo pracy, a do tego trzeba będzie na poważnie zająć się przygotowaniami do świąt. Jednak dopiero w środę znajdą czas na sprzątanie, zakupy i robienie świątecznej atmosfery. W weekend nie będą się czuć najlepiej, może dojść do nieporozumień na tle rodzinnych obowiązków i zaprzeszłych zwad.

Wodnik

Dla Wodników początek tygodnia będzie dobrym czasem na przygotowania do świąt, przy czym dla nich ważne będą tylko zakupy, resztę umiejętnie zrzucą na innych. Od środy jednak nie unikną obowiązków domowych, rodzina będzie ich potrzebowała i mogą się tym czuć przytłoczone. W piątek będą już w świątecznym nastroju, będą kreatywnie stroić choinkę i piec pierniki.

Ryby

Dla Ryb początek tygodnia będzie ciężki, źle będą znosić krótkie dni i brak światła, a zbliżające się święta będą je przerażać koniecznością przygotowań. Od środy przyjdzie lepsze samopoczucie, rodzina i bliskie osoby znajdą sposób, aby Ryby poczuły się lepiej, wezmą się spokojnie za prace przedświąteczne. W weekend z przyjemnością będą się stroić do rodzinnego świętowania.