Horoskop od 18 grudnia do 25 grudnia 2023

To wyjątkowy czas. Spędzany w gronie najbliższych. Czy ten rok będzie spokojny i szczęśliwy dla nas wszystkich?

znak-zodiaku-koziorozec

Baran

Barany pomimo świątecznego nastroju, na początku tygodnia mogą być poirytowane. Drażnić je będą ludzie nadmiernie wobec nich opiekuńczy. Ciągłe goszczenie się i przesiadywanie przy stole to wspomnienia sprzed roku. Obecnie nawet to sprawia trudność.  Od środy mogą liczyć na sukcesy, będą pełne energii, chętnie będą wchodzić w romanse. Kolejny tydzień to rutyna, nudne obowiązki i sprawy praktyczne, dom będzie się prosić o porządki. Dopiero w sobotnie popołudnie oddadzą się przyjemnościom i powitają radośnie Nowy Rok.

Byk

Byki w pierwszych dniach tygodnia będą nastawione opiekuńczo wobec innych, skupią się na rodzinie i bliskich osobach. We środę i czwartek mogą mieć problemy z asertywnością, często będą rozdrażnione, inni będą działać im na nerwy. Od piątku będą nastawione na robienie porządków i przygotowywanie się do powitania Nowego Roku. wokół siebie, prace w ogródku i wszelkie obowiązki. W niedzielę mogą mieć ochotę na kontakt ze sztuką.

Bliźnięta

Bliźnięta w pierwszych dniach tygodnia będą musiały poświęcić więcej czasu sprawom domowym i rodzinnym. Od środy mogą spodziewać się dobrych wieści, sukcesów i wspaniałych relacji z płcią przeciwną. Od piątku mogą mieć chandrę wywołaną koniecznością spędzenia Sylwestrowa w domu. W niedzielę mogą mieć chęć na teatr lub inne rozrywki kulturalne. To dobre przywitanie Nowego Roku.

Rak

Raki będą w tym tygodniu w niezłej formie. W pierwszych dniach będą bardzo wrażliwe i uczuciowe, mogą się zakochać. Od środy będą kreatywne, chętne do pokazania się od najlepszej strony, co może zaowocować sukcesami. W piątek i sobotę zajmą się przygotowaniami sylwestrowymi. Po południu w niedzielę mogą mieć kiepski nastrój, niechętnie będą myśleć o pójściu do pracy, ale czy Nowy Rok będzie ich do tego nastrajał?

Lew

Lwy na początku tygodnia będą zaangażowane w sprawy rodziny i domu, przez co mogą czuć się nieco przytłoczone. Od środy będą miały dobre dni, mogą mieć szczęście w sprawach zawodowych, a także w loteriach i zakładach pieniężnych. Piątek i sobota będą dniami towarzyskimi. Będą brylować w towarzystwie, a Nowy Rok przywitają zabawą i romansowaniem.

Panna

Panny na początku tygodnia będą się poświęcać dla innych, czeka je szczęście w miłości. We środę i czwartek ich uwagę pochłonie życie zawodowe lub twórcze, będą miały dobre pomysły i z entuzjazmem będą pracować. Od piątku będą bardzo dobrze zorganizowane i pedantycznie dokładne, co pomoże im w porządkach domowych. W niedzielę oddadzą się przyjemnościom estetycznym.

Waga

Wagi na początku tygodnia mogą mieć chandrę. Problemy w kontaktach z innymi i nie najlepsze samopoczucie. Od środy będą twórczo nastawione do obowiązków, co sprawi, że będą znajdą uznanie, mogą się też zakochać. W piątek dopadnie je proza życia, na zakupach będą miały problemy z podejmowaniem decyzji. W sobotę mogą liczyć na rozwój życia towarzyskiego choć ograniczonego. A może romantyczna kolacje we dwoje?

Skorpion

Skorpiony rozpoczną tydzień w dobrym nastroju, będą uczuciowe i nastawione empatycznie, inni będą mogli liczyć na ich pomoc. Od środy staną się rozdrażnione, szczególnie będą je drażnić ludzie u władzy. W piątek i sobotę będą poprawiać sobie nastrój zabawą z przyjaciółmi. Weekend spędzą na odpoczynku w domowych pieleszach.

Strzelec

Strzelce w poniedziałek mogą czuć się przytłoczone sprawami domowymi i rodzinnymi, partner będzie wydawał im się zbyt zaborczy. Od środy będą pełne optymizmu i pozytywnej energii, swoją kreatywnością będą inspirować innych do wysiłku. W piątek i sobotę dopadnie je kiepskie samopoczucie, szczególnie, że trzeba będzie zająć się porządkami i domem. W niedzielę będą mogły spotkać się z przyjaciółmi. Czy to dobre rozpoczęcie Nowego Roku?

Koziorożec

Od poniedziałku Koziorożce będą bardziej niż zwykle uczuciowe, będą miały tendencję do opiekowania się innymi. Od środy mogą mieć problemy w kontaktach z szefem, powinny uważać co przy nim mówią. Piątek przyniesie im zmianę nastroju na lepsze, praca sprawi, że będą widziały sens życia. W sobotę będą miały okazję oddać się rozrywkom kulturalnym i mogą dobrze się bawić, jeśli na chwilę zapomną o obowiązkach.

Wodnik

Wodniki na początku tygodnia będą miały poczucie, że partner jest zanadto zazdrosny i zaborczy, a domowe obowiązki będą je przytłaczać. Od środy będą bardzo kreatywne, mogą mieć wspaniałe pomysły, które przysporzą im uznania. W piątek i sobotę nie będą miały ochoty na zabawę. Dopiero w niedzielne popołudnie odetchną pełną piersią, będą mogły wreszcie spokojnie poczytać książkę.

Ryby

Ryby na początku tygodnia będą bardzo uczuciowe, wrażliwe i nastawione na pomaganie innym. Od środy będą miały skłonność do zachowań nieasertywnych, osoby wyżej postawione będą miały na nie duży wpływ. Od piątku będą przygotowywały się do szampańskiej zabawy. Niedzielę spędzą w miłym towarzystwie, mogą wybrać się do kina lub do teatru.