Horoskop od 21 do 29 sierpnia 2023

To dobry tydzień dla Panien, których czeka szczęście na każdej życiowej płaszczyźnie. Bliźniąt, Strzelców i Ryby czeka dużo rozrywki.

Horoskop od 22 do 28 sierpnia 2022

Baran

To dobry tydzień na ważne decyzje finansowe. Szef i współpracownicy będą dla Ciebie życzliwi. W miłości zapowiada się niespodziewane spotkanie. Posłuchaj intuicji, a wakacyjna miłość przerodzi się w coś poważnego.

Byk

Postaraj się o więcej cierpliwości w życiu osobistym. Ktoś, kto dotychczas był dla ciebie miły, może pokazać swoje prawdziwe oblicze. Zawodowe sprawy w końcu zaczną układać się po twojej myśli. Ostatnie dni wakacji postaraj się spędzić we dwoje.

Bliźnięta

W tym tygodniu mów otwarcie o swoich problemach, a zyskasz oparcie i pomoc. Przyjmij też zaproszenie na sympatyczną imprezę. Uda ci się nawiązać przyjaźń z kimś, kto od dawna cię intrygował. Koniec tygodnia spędzisz na wyjeździe wraz z przyjaciółmi.

Lew

Najbliższy tydzień to czas, aby pomyśleć o sobie. Postaraj się, aby koniec tygodnia spędzić na zabawie i odpoczynku. Nie żałuj pieniędzy na to, co sprawia ci przyjemność.

Panna

To bardzo dobry tydzień dla osób spod znaku Panny. W pracy i w miłości dużo powodzenia.  Słońce wkroczy do twojego znaku i życie towarzyskie pochłonie cię bez reszty. W weekend samotne Panny mają szansę na poznanie miłości swojego życia.

Waga

Swoje pomysły wplataj w życie, a ważne sprawy załatw jak najszybciej i nie odkładaj ich na później. Weekend spędzisz w rodzinnej atmosferze. W miłości dobra passa. Pewna niedostępna osoba nagle zwróci na ciebie uwagę.

Skorpion

Potrzebujesz więcej spokoju i odpoczynku. Wybierz się w podróż z przyjaciółmi lub ukochaną osobą. Samotne Skorpiony czeka weekend pełen nowych znajomości.

Strzelec

Wenus przyniesie ci szczęście nie tylko w podróży, ale także w miłości. Będziesz mieć dużo sił i odwagi, dlatego też zapisz się na jakiś kurs, który poszerzy twoje umiejętności. Przydadzą ci się one w pracy w pod koniec miesiąca.

Koziorożec

Dawna miłość sprzed lat da o sobie znać. Uważaj jednak na intencje tej osoby, niekoniecznie mogą one być dobre. Pod koniec tygodnia wypocznij i zbierz siły na kolejny.

Wodnik

Uwierz w swoje zalety i rozpocznij nowe sprawy, o których myślisz od dłuższego czasu. W miłości nadchodzą spokojniejsze chwile. Będziesz planować wspólne zakupy, urządzać mieszkanie, dbać o wspólną wygodę.

Ryby

Tydzień zapowiada się bardzo rozrywkowo i towarzysko. Spotkasz znajomych, z którymi nie miałaś kontaktu przez bardzo długi czas. Uważaj jednak, bo ostatniego dnia przed weekendem czeka cię dużo pracy.