Horoskop od 27 maja do 3 czerwca 2024

"Życie, życie jest nowelą, raz przyjazną, a raz wrogą... " jak śpiewał Ryszard Rynkowski. No właśnie co nas czeka w tym tygodniu? Pamiętajcie, że dobre nastawienie przyciąga dobre zdarzenia!

Znaki zodiaku. Fotolia

Baran

Barany będą w pierwszych dniach tygodnia niezadowolone, bo czeka je sporo rutynowych i nudnych zajęć w pracy, a w domu trzeba będzie zająć się obowiązkami. Od środy życie stanie się ciekawsze, będą romansować, flirtować, samotne Barany mogą się zakochać. Dobrze będzie im szło dogadywanie się z ludźmi. Od piątku mogą spotkać się z dużymi wyzwaniami, a w sporcie powinny uważać na przeciążenia organizmu.

Byk

Byki na początku tygodnia będą miały dobre samopoczucie wynikające z dobrze wykonanych obowiązków. Od środy będą miały dobry czas na zajęcie się sobą, wizytę u kosmetyczki czy fryzjera, a sprawy trudne będą załatwiać dyplomatycznie. Piątek przyniesie im wyzwania w pracy, z prawdziwą pasją będą zmagać się z zadaniami. W weekend będą miały czas namiętności, dobrze będą rozumieć się z partnerem.

Bliźnięta

Bliźnięta rozpoczną tydzień w słabszej formie, mogą mieć problemy ze zdrowiem, powinny ciepło się ubierać i zażywać witaminy. Praca będzie wydawała im się nudna i rutynowa. Od środy odżyją, świat pokaże im swoje dobre strony, mogą podpisać korzystną umowę lub zakochają się. Od piątku mogą natknąć się na trudne zadania, ale piątek szybko minie i w weekend będą mogły zająć się wyzwaniami sportowymi.

Rak

Raki rozpoczną tydzień od uporania się z zaległościami i bieżącymi obowiązkami. Znajdą więcej czasu dla domu i rodziny. We środę odczują zmęczenie, sprawy mogą układać się nie tak jak planowały, złe samopoczucie może blokować je na nowe rozwiązania. W piątek wszystko zacznie wyglądać inaczej, będą w dobrej formie pod każdym względem. W weekend mogą liczyć na namiętne chwile z partnerem.

Lew

Lwy od poniedziałku będą niezadowolone, nie uda im się przerzucić obowiązków i nudnych prac na innych. Również w związkach może powiać nudą. Od środy powieje dla nich świeży wiatr, będą zajęte życiem towarzyskim, a przy okazji załatwią pozytywnie sprawy zawodowe. Wolne Lwy mogą poznać uroczą osobę płci przeciwnej. Od piątku będą w fatalnym humorze i weekend minie im pod znakiem niezgody.

Panna

Panny rozpoczną tydzień od zrobienia planu na cały tydzień i zajmą się jego skutecznym urzeczywistnianiem. Od środy nie bardzo będą wiedziały, czego chcą, ciężko będzie im podjąć jakąkolwiek decyzję. W sprawach zawodowych ważne okażą się kontakty z ludźmi. Weekend przyniesie im dobre samopoczucie, jasność myślenia i poczucie dobrze spełnionego obowiązku, a w związkach namiętne noce.

Waga

Wagi w pierwszych dniach tygodnia mogą czuć się przeciążone obowiązkami, niełatwo będzie się uporać z nawałem roboty. Od środy kryzys minie, kontakty z innymi ludźmi ułatwią im wykonywanie zadań, mogą podpisać korzystne umowy. Będzie to dobry czas dla uczuć i działań artystycznych. W weekend mogą czuć się przytłoczone przez partnera, sceny zazdrości i dopiero w niedzielne popołudnie wypoczną.

Skorpion

Dla Skorpionów tydzień rozpocznie się od pracy i obowiązków, których wykonanie przyniesie im satysfakcję i dobre samopoczucie. Od środy czeka je dużo kontaktów z ludźmi i ożywienie w życiu towarzyskim, co niekoniecznie sprawi im radość, niestety bez innych ludzi nie zawsze da się dobrze funkcjonować. Weekend spędzą z rodziną, w związkach będzie namiętnie, a wolne Skorpiony mogą się zakochać.

Strzelec

Dla Strzelców początek tygodnia będzie uciążliwy, za dużo będzie nudnych, rutynowych zadań, za mało możliwości improwizacji, a do tego mogą czuć się słabe i chore. Od środy ożywią się za sprawą życia towarzyskiego, będą bardzo romansowe i mogą odnosić sukcesy w pracy. Od piątku mogą się poczuć ograniczone przez dom i partnera, mogą mieć poczucie, że są manipulowane, najlepszym wyjściem będzie ucieczka w sport.

Koziorożec

Koziorożce na początku tygodnia będą w dobrym nastroju, będą miały dużo pracy i nowych zleceń, praca będzie im szła jak z płatka. Poczują się pewnie w miłości i w związkach osobistych. Od środy plany im się pomieszają, wszystko będzie się odwlekać, mogą też mieć problemy ze zdrowiem, a w związkach może dojść do kłótni. Za to w weekend będą już w dobrej formie, zajmą się domem, rodziną i organizacją wypoczynku.

Wodnik

Na początku tygodnia Wodniki będą miały dużo obowiązków do wypełnienia, mogą wchodzić w konflikty z innymi, co wprawi je w kiepski nastrój. Od środy zdecydowana poprawa nastroju, życie towarzyskie sprawi, że będą szczęśliwe, wolne Wodniki mogą się zakochać. Od piątku mogą mieć trudności w pracy i gorsze samopoczucie. W weekend trudno będzie im się dogadać z domownikami, w miłości sceny zazdrości.

Ryby

Dla Ryb początek tygodnia będzie korzystny w sprawach doczesnych, mogą dostać dobre
propozycje zawodowe, ale przede wszystkim będą zajęte pracą i nie będą miały czasu na smutki. Od środy mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji i w kontaktach z ludźmi, nadmiar informacji może im dezorganizować życie. Weekend spędzą w gronie najbliższych, w ciepłej rodzinnej atmosferze.