Instagramowe stylizacje – co królowało pod koniec roku?

Skąd czerpiemy modowe inspiracje? W poszukiwaniu nowych trendów często przeglądamy profile znanych blogerek lub gwiazd. Na co postawiły pod koniec roku?

Instagramowe stylizacje – co królowało pod koniec roku? Foto Instagram @haileybieber

Pragnąc wyglądać jak najlepiej szukamy modowych inspiracji na profilach blogerek, modelek i aktorek. To właśnie one wyznaczają nowe trendy i pokazują, jakie ubrania nie wychodzą z mody. Sprawdźmy, na jakie stylizacje zdecydowały się pod koniec 2020 roku.

Instagramowe stylizacje – co królowało pod koniec roku? Foto Instagram @jemerced

Jessica Mercedes zaprezentowała ulubiony look z 2020 roku. Długi, brązowy płaszcz z futrzanym kołnierzem i rękawami. Do tego białe spodnie z szerszymi nogawkami i buty w tym samym kolorze. Stylizacji dopełniła zielona torba.

Instagramowe stylizacje – co królowało pod koniec roku? Foto Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pod koniec roku postawiła na cekiny. Czarny kolor jak zwykle dodał jej elegancji i stylu. Wszystko podkreśliły buty na niewielkim obcasie. W 2021 roku królować będą błyskotki, więc cekiny to niewątpliwie dobry wybór.

Instagramowe stylizacje – co królowało pod koniec roku? Foto Instagram @maffashion_official

Maffashion podzieliła się kilkoma modowymi inspiracjami na sylwestra. Jako, że w 2021 roku srebro ma być na topie wybraliśmy właśnie tę kreację. Spodnie w tym kolorze, obwieszone błyskotkami naprawdę robią wrażenie, a rozszerzone nogawki dodatkowo jeszcze wysmuklają sylwetkę. Do tego wystarczy już tylko zwykła góra w czarnym kolorze i efekt jak widać!

Instagramowe stylizacje – co królowało pod koniec roku? Foto Instagram @leoniehanne

Leonie Hanne już pod koniec roku wiedziała co będzie modne w 2021. Stąd zapewne stylizacja złożona z luźnej, białej koszuli i marynarki mocno podkreślającej ramiona. Wszystko doskonale podkreślają żółte dodatki.