Iwona Jankowska to kreatorka wizerunku, trenerka stylistów, była modelka i właścicielka marki Fou Bazzar.

Od ponad 20 lat stylizuje gwiazdy, kobiety biznesu i wszystkich, którym zależy na świetnym wyglądzie i samopoczuciu. Organizatorka pokazów mody, castingów, producent sesji zdjęciowych, autorka wielu publikacji prasowych.

Prowadzi szkolenia i warsztaty dla klientów indywidualnych oraz firm z zakresu dress code’u, ubioru codziennego, psychologii ubioru i analizy kolorystycznej. Obecnie rozwija nowatorski projekt Fou Box.

 

 

Fou Box – rozwiązanie zakupowe dla zabieganych

Szafa pełna ubrań, które świetnie wyglądały tylko w świetle przymierzalni? Ubrania, z których każde jest fajne, ale nie można z nich zrobić rozsądnych zestawów? Za małe dżinsy, sukienka bez talii, dziesiąta taka sama koszula? Znasz to?

Jeśli Twoja szafa to jedno wielkie rozczarowanie a Twoje życie wymaga od Ciebie perfekcyjnego, dopasowanego do różnych okazji wyglądu, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Fou Box. Świat kosmetyków już zna subskrybowane przesyłki. Teraz przyszedł czas na branżę modową.

Fou Box to spersonalizowana przesyłka ubraniowa, którą możesz zamówić na dowolny okres. Usługa przeznaczona jest dla zabieganych osób, które potrzebują wyeliminować ze swojego życia czasochłonne i nieefektywne zakupy ubrań i dodatków. Robi to za nie personal shopper, który dwa razy w miesiącu wysyła klientowi paczkę z nowymi elementami garderoby. Są one doskonale dopasowane do sylwetki klienta, jego temperamentu i stylu życia, a także do oficjalnych okazji, takich jak gale, bale, uroczyste kolacje. Otrzymanie pierwszej przesyłki poprzedza kilka kroków.

Spotkanie ze stylistką

Pierwszy krok to spotkanie ze stylistką Fou Box, która przeprowadzi analizę kolorystyczną i analizę sylwetki. Po tym etapie będziesz wiedzieć jakim jesteś typem kolorystycznym i jaką posiadasz sylwetkę. Kolejny krok to przegląd Twojej szafy. Przygotuj torbę, do której odłożysz wszystkie zakupowe pomyłki i nieodpowiednie ubrania. Tym samym oczyścisz garderobę ze wszystkich „a-może-się-przyda”, „a-może-schudnę” i ubrań sentymentalnych. Zrobisz przestrzeń dla nowej, zintegrowanej garderoby.

Za rękę po sklepowych ścieżkach

Razem ze stylistką Fou Box ruszysz między półki sklepów, w których do tej pory się ubierałeś. Bacznym okiem przyjrzy się Twoim ubraniowym wyborom, pozna Twoje nawyki i oczekiwania zakupowe. Podczas tego etapu stylistka stworzy notatki, dzięki którym „rozkoduje” mapę Twojej sylwetki. Ta wiedza pomoże jej w dokonywaniu odpowiednich wyborów bez angażowania Ciebie.

Szafa pełna trafionych stylizacji

Na koniec dostaniesz lookbook czyli książkę ze zdjęciami stylizacji ułożonych z Twoich ubrań. Taka ściąga z gotowcami to marzenie każdego, kto chociaż raz stanął przed dylematem znanym jako „ja nie mam co na siebie włożyć”. Będzie ona systematycznie uzupełniana o kolejne zdjęcia nowych zestawów.

To dopiero początek

Fou Box to jednak coś więcej niż standardowa analiza sylwetki, przegląd szafy i wspólne zakupy. Znając już Ciebie i Twój styl życia, stylistka zaproponuje subskrypcję przesyłki ubraniowej Fou Box. Dwa razy w miesiącu dostaniesz paczkę pełną ubrań i dodatków dobranych do Twoich potrzeb i zawartości szafy. Każdy klient FouBox w ramach abonamentu ma kontakt ze swoim Personel Shopperem, którego może prosić o pomoc w dobraniu dodatkowego stroju na konkretną okazję.

Stylistka dla każdego

Usługa Fou Box przeznaczona jest i dla kobiet, i dla mężczyzn. Oni również chcą dobrze wyglądać i potrzebują w tym zakresie profesjonalnej pomocy. Fou Box jest świetną usługą dla osób, które chcą wyglądać świetnie, ale brakuje im odpowiedniej wiedzy i czasu. Takiej paczki jeszcze na polskim rynku nie było!

Ciekawe tematy

Uroda

Pędzle do makijażu – jak wybrać odpowiednie?

0
Każda kobieta ma w swojej kolekcji chociaż jeden pędzel do makijażu – najczęściej jest to pędzel do pudru lub różu. Bez niego ciężko wyobrazić...

Polecane