Jak zabawić malucha podczas urlopu?

Znasz to uczucie kiedy po wielkim pakowaniu i kilkogodzinnej podróży, w końcu możesz zacząć się wylegiwać na plaży? Ten moment kiedy uświadamiasz sobie, że Twoje dziecko nie lubi leżeć plackiem na piasku? Podpowiadamy rozwiązanie!

25050

Lato to czas odpoczynku i wylegiwania się na plaży. To chwila kiedy powinnaś naładować baterie przed nadchodzącą zimą i codziennymi obowiązkami. Dlatego zdradzimy Ci nasz sekret. Jadąc na plażę, warto zainwestować w ciekawe zabawki dla dziecka. Zapewniamy, że dzięki temu będziesz mogła się zrelaksować i zapomnieć o ciągłych prośbach o uwagę twojego malucha.

Zabawki wakacyjne
Zabawki wakacyjne wader

Komplet do piasku „Akwarium”
Wiek:1+, Cena:15 pln

Obowiązkowy zestaw wakacyjny i niezbędnik w każdej piaskownicy. 7-mio elementowy zestaw składa się z kwadratowego, transparentnego wiaderka, dwóch foremek, łopatki, grabek i konewki. Zestaw „akwarium“ jest wyjątkowo atrakcyjny ze względu na transparentne wiaderko przez które dzieci jak w akwarium mogą oglądać kamyki z wodą w środku i inne swoje skarby. Komplet wykonany jest w technologii IML (In Mould Labelling), zapewniającej trwałość grafiki na zabawce.

 

Zabawki wakacyjne
Zabawki wakacyjne wader

Kpl. do piasku z IML – 10 el. dla dziewczynek
Wiek:1+, Cena:15 pln

10-cio elementowy zestaw dla dziewczynek, to „must have” każdej małej plażowiczki. Bogaty  w akcesoria do piasku zestaw wyróżnia pastelowa kolorystyka i atrakcyjna grafika. Komplet składa się z 4 foremek, okrągłego wiaderka, łopatki, grabków, sitka oraz pół litrowej konewki i pływaka. Komplet wykonany jest w technologii IML, zapewniającej trwałość grafiki na zabawce.

Zabawki wakacyjne
Zabawki wakacyjne wader

Kpl. do piasku Wielki
Wiek:1+, Cena: 36 pln

Pokaźny komplet do piasku zawierający solidne i duże zabawki plażowe. 7,5 litrowe wiadro, prawie dwulitrowa konewka oraz długie na pół metra grabki z łopatką wyróżniają ten komplet na tle innych zestawów letnich. Dodatkowo wśród akcesoriów znalazły się 4 duże foremki o atrakcyjnych kształtach oraz solidny młynek do piasku. Komplet doskonale nadaje się do zabawy na plaży czy w ogrodzie.

74810
Zabawki wakacyjne wader

Taczka piaskowa Gigant z kpl. do piasku
Wiek: 1+, Cena: 45 pln

Zestaw zawiera taczkę piaskową GIGANT oraz 5-cio elementowy komplet letni zawierający wiaderko, foremkę, pływak oraz grabki i łopatkę. Taczka piaskowa GIGANT jest największą i najbardziej wytrzymałą taczką spośród dotychczas oferowanych modeli. Taczka idealnie nadaje się do zabawy zarówno na plaży jak w ogrodzie czy w domu. Może służyć do przewożenia piasku, klocków czy innych przedmiotów. W taczce zastosowano kolorystykę odmienną od standardowej oferty.

74112
Zabawki wakacyjne wader

Łopatka i Grabie dla dziewczynek Baby Sunshine
Wiek:1+, Cena: 14 pln

Łopatka o długości 51 cm i grabie 45 cm w całości wykonane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Na końcu ich trzonu znajduje się rączka, która ułatwia trzymanie łopatki. Produkt idealny do zabawy nad wodą lub w ogrodzie czy piaskownicy.

10771
Zabawki wakacyjne wader

Wózek plażowicza
Wiek:1+, Cena: 25 pln

Wózek plażowicza to obowiązkowy zestaw wakacyjny małych plażowiczów. W jego skład wchodzi praktyczny wózek na kółkach z pojemnikiem oraz łopatka, grabki, dwie foremki oraz młynek. Akcesoria do piasku wykonane są w technologii IML (In Mould Labelling), zapewniającej trwałość grafiki na zabawce.

25050
Zabawki wakacyjne wader

Wiaderko okrągłe z naczyniami – Party World
Wiek:1+, Cena: 20 pln

W wiaderku z naczynkami kuchennymi znajduje się wszystko co niezbędne do przygotowania herbatki. Zestaw składa się z dwóch filiżanek ze spodeczkami, dwóch talerzyków, kubeczków, sztućców, cukierniczki oraz dzbanuszka. Akcesoria mieszczą się w poręcznym wiaderku, które można zabrać na wakacje. Wszystkie naczynia wyprodukowane są z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów i mogą mieć kontakt z prawdziwą żywnością, a także mogą być używane w zmywarce i mikrofalówce.

70410
Zabawki wakacyjne wader

Spychacz z akcesoriami do piasku
Wiek: 1+, Cena: 35 pln

Maluch zaopatrzony w spychacz (44 cm), łopatkę, grabki i foremkę może ruszać na plażę lub do piaskownicy. Z przodu pojazdu znajduje się łyżka ładująca, z tyłu mini wiaderko z wygodnym uchwytem. Dziecko podpierając się o uchwyt może chodzić za jeździkiem lub go pchać.

72200_300cmyk (1)
Zabawki wakacyjne wader

Łopata duża letnia – IML
Wiek:1+, Cena: 11 pln

Łopata o długości 70 cm ma bardzo mocny metalowy trzonek, szuflę i rączkę. Zabawkę wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, którą charakteryzuje duża wytrzymałość. Łopatka doskonale nadaje się do zabawy w piaskownicy, ogrodzie i na plaży. Naklejka IML (In Mould Labelling) jest trwale złączona z szuflą, bez możliwości przypadkowego zerwania lub odklejenia pod wpływem wody lub temperatury.