Justyna Pawlicka z Top Model wraz z mamą otulone luksusem Nefretete

Justyna Pawlicka z Top Model wraz mamą wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej firmy Nefretete produkującej wysokiej klasy ręczniki.

Justyna Pawlicka w ręcznikach Nefretete prezentowała się z pięknym uśmiechem. Jest to jednak nie tylko piękna modelka, ale również dziewczyna, z charyzmą, która wie czego chce. „Urzekła mnie niezwykła jakość oraz szeroka gama kolorystyczna ręczników” powiedziała Justyna po zakończeniu zdjęć. „Było dla mnie ogromną przyjemnością pracować dla tak luksusowej marki. Co najważniejsze jest to luksus za rozsądną cenę” – dodała.Ręczniki Nefretete, które właśnie po raz pierwszy pojawiły się na polskimrynku, mają wielką szansę zdobyć serca, nie tylko Justyny i jej mamy, ale również wielu innych Polek i Polaków. Te ekskluzywne ręczniki wykonane są z prawdziwej bawełny egipskiej, z najgrubszych i najlepszych włókien. Charakteryzują się niezwykłą miękkością. Są to jedyne w Polsce ręczniki o gramaturze 800 gsm.

Firma stawia na jakość, jednak świadomie tworzy produkt, po który każdy z nas będzie nie tylko chciał, ale i mógł sięgnąć. Polityka cenowa firmy dostosowana jest zarówno do portfela zagranicznego, jak i polskiego klienta.

Elastyczność, miękkość i szeroka gama kolorystyczna zadowoli nawet najbardziej wymagających. Na szczególną uwagę zasługują ręczniki: Fluffy (700gsm) Zero Twist oraz Premium (700gsm) 2 pętelkowy – dostępny w 16 kolorach, Softness (620gsm) – dostępny w 12 kolorach. Najbardziej ekskluzywny produkt Supreme (800gsm) został sprowadzany do Polski na specjalne życzenie klientów.

Jakość, puszystość, miękkość i delikatność, których każdy z nas poszukuje, odnajdziemy w ręczniakach Nefretete. Misją firmy jest aby każda kobieta poczuła się jak królowa, a mężczyzna wyjątkowy. Z tymi ręcznikami jest to możliwe.

Więcej informacji o produktach firmy i miejscach, w których są dostępne znajduje się na stronie http://www.nefretetetowels.eu