Kim Kardashian powiększa rodzinę

Największa gwiazda reality show Z kamerą u Kardashianów, spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem Kanye Westem. Po wielu miesiącach starań North West w końcu zostanie starszą siostrą.

z kamera u kardaschianow2

Kim Kardashian oznajmiła, ze spodziewa się drugiego dziecka z Kanye Westem w finałowym odcinku sezonu Z kamerą u Kardashianów. Widzowie zobaczą, jak Kim słyszy radosną nowinę od lekarza, a potem przekazuje ją zaskoczonej Khloe – „Właśnie dostałam wyniki badań krwi i… jestem w ciąży!”.

Celebrytka nie ukrywała, jak bardzo pragnie powiększyć rodzinę, nie zważając na to, że jej pierwsza ciąża nie należała do łatwych.

W dziesiątym sezonie serii widzowie show mogli obserwować, przez co musiała przejść Kim starając się o rodzeństwo dla małej North. Niedawno wyznała również, jak Kanye zapatruje się na ich starania: „Próbujemy. Próbujemy każdego dnia. Nie można próbować bardziej, niż my.” – powiedziała – „To się staje wyczerpujące. Kanye powtarza, że staranie się o drugie dziecko to dużo większe wyzwanie, niż o pierwsze. Ale naprawdę robimy wszystko, żeby to się wydarzyło, więc w tej chwili nie jest to dla mnie aż tak stresujące. I może właśnie to jest ten moment, gdy się w końcu uda.” Kim nie wykluczała również skorzystania z pomocy surogatki: „Teraz staramy się przez ponad rok, może poczekamy jeszcze kilka lat, zanim podejmiemy taką decyzję” – przyznała.

z kamera u kardaschianow

Celebrytka urodziła swoją pierwszą córkę, North, nazywaną pieszczotliwie Nori, 15 czerwca 2013 roku w Los Angeles. Niecały rok po porodzie, 24 maja 2014 Kimye powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w Forte di Belvedere we włoskiej Florencji, otoczeni przez rodzinę i słynnych przyjaciół.

Odcinek show, w którym Kim ogłasza nowinę już 14 czerwca o godz. 20.00 tylko na E! Entertainment Television.
WIADOMOŚĆ O CIĄŻY KIM KARDASHIAN TYLKO NA E!