Kolorowy frencz czy samodzielne zdobienie paznokci tylko z OLLIE NAILS!

OLLIE NAILS to gotowe zestawy do frenczu kolorowego w postaci wygodnego pena składającego się z dwóch lakierów połączonych ze sobą specjalnym korektorem, umożliwiającym również zestawianie ze sobą ulubionych par kolorystycznych.

OLLIE NAILS to wszystko czego potrzebujesz do wykonania najmodniejszego w tym sezonie kolorowego frencz oraz samodzielnego zdobienia paznokci.

Gotowe zestawy do frenczu kolorowego w postaci wygodnego pena składającego się z dwóch lakierów połączonych ze sobą specjalnym konektorem, umożliwiającym również zestawianie ze sobą ulubionych par kolorystycznych.
Dodatkowo podwójna nakrętka każdego lakieru – klasyczny pędzelek do nałożenia bazy oraz końcówka MICROTIP do precyzyjnego wykończenia manicure drugim kolorem sprawia, iż samodzielne zdobienie paznokci jest o wiele prostsze i wygodniejsze niż dotychczas.

Wśród oferty kolorystycznej znajdziemy klasykę tj.: czerń, czerwień „strażacką”, biel, bordo oraz kolory idące z najnowszymi trendami na nadchodzący sezon tj.: pomarańcz, szary, srebrny, turkus czy fuksja. Dopełnieniem gamy kolorystycznej są specjalnie dobrane przez stylistę lakiery brokatowe i perłowe tj.: brokat srebrny, różowy czy żółty lub złota czy brązowa perła – które w szczególny sposób komponują się jako elementy zdobień z klasyczną kolekcją.
OLLIE NAILS znakomicie sprawdzają się zarówno na co dzień do klasycznego manicure, jak również na specjalne okazje, do efektownego zdobienia paznokci czy najnowszego trendu jakim jest kolorowy french. Niezależnie czy jesteś profesjonalistka czy debiutantką w tej dziedzinie, te lakiery są zdecydowanym hitem jeśli chodzi o wygodę, łatwość stosowania i inspirację kolorystyczną. – to opinia nie tylko producenta ale także stylistów rynku kosmetycznego.