Konkurs: ,,5 kosmetyków, które powinny znaleźć się w jesiennej kosmetyczce”

Konkurs trwa od 13 września do 23 września do godziny 23.59.

Konkurs: ,,5 kosmetyków, które powinny znaleźć się w jesiennej kosmetyczce”

Jesień to trudny czas dla pielęgnacji skóry. Nadmierne wystawiania się na promieniowanie słoneczne mogło zostawić niechciane pamiątki w postaci przebarwień, przyspieszonego procesu starzenia i wysuszenia. Taka skóra wymaga niezwykle intensywnej regeneracji. Co powiecie na pielęgnację opartą na kosmetykach ze śluzem ślimaka?

Dobroczynne właściwości śluzu ze ślimaka

Śluz nadaje ślimakom niepowtarzalne możliwości regeneracji, dzięki którym potrafią szybko odtworzyć swoją uszkodzoną tkankę skórną, a nawet odbudować zniszczoną muszlę. Okazuje się, że śluz ślimaka ma również zbawienne działanie na ludzką skórę. Świetnie ją regeneruje. Pobudza procesy syntezy włókien kolagenu i elastyny, wzmacnia elastyczność skóry. Chroni przed wnikaniem drobnoustrojów i przed wolnymi rodnikami. Kosmetyki ze śluzem ślimaka wskazane są przede wszystkim do pielęgnacji skóry przesuszonej, dojrzałej oraz skłonnej do powstawania zmarszczek, a także z niedoskonałościami, przebarwieniami i bliznami.

95% filtrat w kosmetykach FLOSLEK

Laboratorium Kosmetyczne  przygotowało nową, luksusową linię kosmetyków Skin care EXPERT ALL IN ONE z 95% filtratem ze śluzu ślimaka (Helix aspersa maxima), o szerokim, dobroczynnym działaniu na skórę i spektakularnych efektach stosowania. Eliksir i kremy zostały przygotowane w oparciu o Snail Effect technologyTM, zbilansowaną formułę bioaktywnych składników. Ich formuły są tak skomponowane, że działają na trzech polach równocześnie: wygładzają, regenerują i nawilżają!

Konkurs

Jesienna pielęgnacja skóry nie musi być skomplikowana, jeśli pod ręką mamy odpowiednie kosmetyki! Pod artykułem podziel się z nami pomysłem na 5 kosmetyków, które obowiązkowo powinny znaleźć się w jesiennej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody!

Nagrody

Mamy dla was 3 zestawy kosmetyków FLOSLEK, w których znajdują się:

  • Elixir Koncentrat regenerujący
  • Krem-żel naprawczy dzień/noc
  • Lekki krem-żel pod oczy

Na zgłoszenia czekamy od 13 września do 23 września do godziny 23.59.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i wspólną zabawę, postanowiliśmy nagrodzić:

  • Magdalena Świtała
  • Anna Glesner
  • Ewa

Gratulujemy!

Prosimy przesłać dane adresowe na adres mailowy: konkurs@obcasy.pl w temacie „ „Jak Twoim zdaniem wygląda idealny męski zarost?” z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych wg zmian RODO.