Konkurs „Jaki wysiłek daje największy wycisk Twoim stopom?”

Jako, że "sport to zdrowie", redakcja Obcasy.pl przygotowała dla swoich czytelniczek konkurs z nagrodami. Rozpoczyna się 24 stycznia, o godzinie 14.00 i potrwa do 31 stycznia do godziny 23.59. Jakie jest zadanie? Sprawdźcie!

Suszarki do butów media-tech.

Kiedy ćwiczymy nie tylko spalamy kalorie i stajemy się szczuplejsi, ale przede wszystkim poprawiamy kondycję, wzmacniamy odporność naszego organizmu i stajemy się zdrowsi!
W końcu ruch to zdrowie.

Zadanie:

Napisz w komentarzu (pod tym artykułem) jaki wysiłek daje największy wycisk twoim stopom. Nagrodzimy dwie najbardziej ciekawe odpowiedzi.

Nagrody:

Do wygrania dwie suszarki do butów media-tech.

Pierwsze miejsce – suszarka do butów i innych akcesoriów z dezynfekcją ozonową.
Ozon, tritlen (O3) – alotropowa odmiana tlenu składająca się z trójatomowych cząsteczek. Posiada silne własności aseptyczne i toksyczne. Stosowany jest np. przy dezynfekcji wody oraz pełni ważną rolę w pochłanianiu części nadfioletu dochodzącego ze Słońca do Ziemi (patrz dziura ozonowa).
Drugie miejsce – suszarka do butów i innych akcesoriów z dezynfekcją ultrafioletową.
Wysokoenergetyczne promieniowanie UV-C wyzwala reakcje fotochemiczne. Promieniowanie o długości fali 253,7nm jest absorbowane przez kwasy nukleinowe komórki i prowadzi w zależności od dawki do zabicia lub uszkodzenia bakterii i zarodków grzybni. Dlatego tez promieniowanie UV-C używane jest do celowej likwidacji mikroorganizmów (jak np. bakterie/wirusy, drożdże oraz pleśnie).

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i wspólną zabawę!
Pierwsze miejsce- malutka20
Drugie miejsce- Anula Wawrzyniak 

 Gratulujemy!

Prosimy przesłać dane adresowe na adres mailowy: konkurs@obcasy.pl w temacie „Konkurs Jaki wysiłek daje największy wycisk Twoim stopom ”, z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych wg zmian RODO.

Wpis znaleziono dzięki:

- Konkurs

- Sport

- Kondycja fizyczna

 • Magdalena Koziatek

  Jako mama dobrze wiem
  Pod czym tak uginam sie
  Plecy bolą, ręce też
  Dzieci krzyczą „bierz nas!bierz!”
  Stopy wycisk pierwszej klasy
  Bo tak ciążą ananasy
  Rozczłapały sie! To dramat!
  Tak ma chyba kazda Mama!

 • Tomaszs1

  Z całych sił, w pocie czoła, na przekór nie chęci i zmęczeniu trwam w moim postanowieniu noworocznym. Ćwiczę Nie jest źle kończy się styczeń a Ja jeszcze ćwiczę 🙂 Jednym z elementów mojego treningu jest skakanka. Po skakance nie ma już nic, padam, płonę a moje stopy gdyby miały siłę same by ode mnie uciekły. Na szczęście nie mogą. To właśnie skakanie jest dla moich stóp dużym obciążeniem i męczarnią. Ważę trochę 😛 i podczas skakania ma co na tych stopach lądować.

 • Dorota S.

  Pracuję jako masażystka w szpitalu.Codzienna praca na nogach i dodatkowo wysiłek fizyczny powoduje,że moje stopy są bardzo zmęczone.Mimo odpowiedniego obuwia odczuwam bóle na całej powierzchni stóp.Kilkanaście lat temu złamałam kostkę boczną goleni i od czasu do czasu odczuwam dolegliwości bólowe,które obejmują całą stopę.

  Moje stopy pracą zmęczone,
  Amortyzacją braku udręczone,
  Żyć z bólem stóp jest trudno
  Energii nie mieć w pracy jest nudno.
  Refleksologiczny masaż bardzo się przydaje

  Stóp ból szybko ustaje.
  Tam receptory się znajdują,
  Ów punkty się masują.
  Pobudzenie ich jest bardzo potrzebne.
  Fitzgerald Wiliam akupresurę wprowadził
  Masowaniem zdrowie do normy doprowadził.

 • Anula Wawrzyniak

  Jako że należę do raczej puszystych jednostek, moim stopom wycisk daje już samo noszenie mnie na co dzień. 🙂 Zwłaszcza, że w pracy – mimo że to praca biurowa – kursuję non stop między pracowniami, salami prób, scenami itd. – robiąc w ten sposób nieraz po 7-10 km. Niezłe spacery, jak na biurową bestyję, prawda? 🙂

 • malutka20

  Macierzyństwo- dopiero , gdy zostałam mamą poczułam czym są zmęczone stopy. Wcześniej pracowałam po 16 godzin na stojąco, jeździłam rowerem 150 km dziennie, pracowałam przy zbiorach owoców całymi dnia, biegałam po kilka kilometrów- nigdy nie miałam problemów z bólem stóp, bo miałam czas na regeneracje. Jako mama , która pracuje na stojąco, nosi , tuli i gotuje, codziennie od rana do nocy pracuje , bardzo często stóp mych już nie czuje. Nigdy bym się tego nie spodziewała, ale u mnie tak wygląda prawda.

 • Agata Stadnicka

  Największy wycisk moim stopom daje mój mąż! Uwielbia je wyciskać, naciskać, przyciskać… 🙂 Na taki masaż muszę oczywiście się napracować – w ciągu dnia utrzymać w ryzach dom i maleńkie dziecko, obiad, sprzątanie – typowa Matka Polka? Pewnie, ale lubię to! Cały dzień na nogach to dla mnie codzienność, dla moich stóp to oczywisty wysiłek. Poza tym lubimy ekstra wyjścia do Opery, Teatru lub znajomych… Wtedy na salony wchodzą OBCASY i one też dają niezły WYCISK! Z moim maluchem uwielbiamy spacerować – niestraszna nam wtedy pogoda – deszcz, śnieg, czy słońce – spacer musi być! Dziecko lata po kałużach, a ja za nią – też wskakuję, co mi tam 🙂 W ciągu dnia właściwie nie siedzę, bo nie mam kiedy! Ale dzięki temu mam kondycję lepszą od niejednej nastolatki… 😉

 • Anna K

  Proszę Pani, proszę Pana,
  wycisk daje stopom już od rana.
  Największy wycisk, więc najwięcej zasługuję na nagrodę.
  Stopy się mi odwdzięczają, w dalszą podróż niech z nagrodą zabierają.

 • Anna K

  Proszę Pani, proszę Pana,
  wycisk daje stopom już od rana.
  Największy wycisk, więc najwięcej zasługuję na nagrodę.
  Stopy się mi odwdzięczają, w dalszą podróż niech z nagrodą zabierają.

 • Ewa H.J

  Dlaczego nie widać mojego komentarza, wysłanego 5 dni temu?:( Pozdrawiam:).