Konkurs na Dzień Matki – wygraj słuchawki lub zestaw kosmetyków!

Konkurs rozpoczyna się 11 maja i potrwa do 25 maja. Do wygrania są słuchawki nauszne Fresh'n Rebel lub zestaw prezentowy! Aby wygrać te rozmaitości, wystarczy jedynie odpowiedzieć na jedno, przyjemne pytanie!

Konkurs na Dzień Matki - wygraj słuchawki lub zestaw kosmetyków!

Dzień Matki to szczególne święto. Jest to czas, w którym wyrażamy wdzięczność za wkład, jaki mamy wnoszą do swoich rodzin i nie tylko! I chociaż Dzień Matki w Polsce jest stosunkowo nowym świętem – oficjalnie uznanym dopiero w 1993 roku, szybko stał się ważnym dniem dla wielu z nas.

Jednym z powszechniejszych sposobów świętowania jest wręczanie kwiatów, zwłaszcza goździków! Są one uważane za symbol matczynej miłości. Innym świetnym pomysłem jest spędzenie 26 maja na wspólnej uczcie w domowym zaciszu lub restauracji. Popularne są również własnoręcznie stworzone podarunki. Tym razem nasza redakcja przygotowała dla Was coś specjalnego – konkurs! Do wygrania są trzy zestawy, które z pewnością będą świetnym prezentem dla twojej mamy, lub po prostu – miłą niespodzianką dla Ciebie!

Zasady konkursu na Dzień Matki

Konkurs na Dzień Matki - wygraj słuchawki lub zestaw kosmetyków!
Pytanie konkursowe

Polega on na zamieszczeniu komentarza w którym, odpowiecie na pytanie – Jaka rada lub mądrość twojej mamy utkwiła Ci w pamięci najbardziej? Komentarz powinien być zamieszczony na naszym Instagramie (@obcasy.pl), lub na naszym Facebooku – pod postem konkursowym. Konkurs trwa od 11 maja do 25 maja. Już 26.05.2023 wybierzemy 3 komentarze i nagrodzimy skomponowanym przez nas zestawem.

Nagrody

Konkurs na Dzień Matki - wygraj słuchawki lub zestaw kosmetyków!

W skład zestawu 1 wchodzą Słuchawki nauszne Fresh’n Rebel Code ANC oraz Książka Anny Olszewskiej ,,Dolina Przebudzenia’’. Zestaw numer 2 to niesamowicie praktyczna rękawica do aplikacji samoopalacza od B.tan, Olejek oczyszczający Alterra z algami oraz pianka oczyszczająca tej samej serii. Dodatkowo dorzucamy szczotkę BaByliss DIAMANT CERAMIC. Jest o co grać!

nagrody konkurs

Kolejną nagrodą do zgarnięcia jest zestaw pielęgnacyjny (Pianka oczyszczająca z zieloną herbatą i antyoksydantami + Krem Nivea Care z ogórkiem i kwasem hialuroniwym) i powieść Marka Krajewskiego ,,Diabeł Stróż’’.

nagrody

Powodzenia!

Regulamin konkursu znajdziesz tu: Regulamin konkursu na Dzień Matki 2023