Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!

25.04 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa polskiej marki Kruger&Matz, w czasie której zaprezentowano nowości na rok 2017.

14
Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!

Najważniejszą tegoroczną premierą są trzy laptopy z serii Explore PRO:1410, 1510 i 1511. Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w ekran FullHD z matową matrycą, wygodną i podświetlaną klawiaturę, a przede wszystkim podzespoły, które zapewniają4 dużą wydajność i komfortową obsługę w każdych warunkach. Wśród nowości nie zabrakło także smartfonów z trzech serii LIVE, FLOW oraz MOVE.

Decyzja dotycząca poszerzenia oferty Kruger&Matz o laptopy, jest naturalnym następstwem bardzo dobrze przyjętych przez rynek ultrabooków, które pojawiły się w portfolio producenta dokładnie rok temu. Od tego czasu firma pracowała nad urządzeniami, które doskonale spełnią swoje funkcje podczas codziennej pracy, zarówno w domu, jak też w biurze. Efektem tego jest seria Explore PRO.

Wszystkie trzy urządzenia wyposażone zostały w wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920x1080px Full HD. Dzięki temu oferują większą szczegółowość obrazu, doskonałe kąty widzenia oraz żywe kolory. Co ważne matowa matryca w każdych warunkach zapewnia brak refleksów, co przekłada się na jeszcze większy komfort obsługi. Poszczególne modele zgodnie z oznaczeniami różnią się natomiast przekątną ekranu. Explore PRO 1510 i 1511 wyposażone zostały w ekran 15,6”, a 1410 – w 14”.

Niezależnie od tego, czy urządzenia wykorzystywane będą w pracy, czy też do rozrywki, gier lub filmów, oferują one wysoką wydajność i długi czas pracy. Gwarantuje to połączenie 6-tej generacji procesorów Intel® Core™ z 8 GB pamięci RAM. Najbardziej zaawansowanym pod względem technologicznym jest model Explore PRO 1511. Urządzenie to pracuje w oparciu o procesor Intel® Core™ i7-6500U o taktowaniu maksymalnym do 3,1 GHz, natomiast dwa pozostałe wykorzystują jednostkę Intel® Core™ i5-6200U do 2,8 GHz. Dodatkowo modele Explore PRO 1510 i Explore PRO 1511 wyposażone zostały w kartę graficzną GeForce GTX 950M, która zapewnia doskonałą wydajność w grach przy rozdzielczości 1080p, oferując szybką optymalizację gier oraz płynne i realistyczne efekty wizualne.

Seria laptopów Kruger&Matz Explore PRO oferuje wszystko czego potrzeba do codziennej, komfortowej pracy. Użytkownik ma do dyspozycji trzy porty USB (w tym jeden USB 3.0), które ułatwią podłączanie np. zewnętrznych urządzeń sterujących, a także port mini HDMI, umożliwiający korzystanie z większego ekranu oraz gniazdo audio i złącze LAN, umożliwiające podłączenie do lokalnej sieci. Dodatkowo poprzez slot na kartę SD można zgrywać zdjęcia lub inne dane bezpośrednio z lub na kartę pamięci. Sprawne działanie laptopów wspiera także wbudowany dysk SSD o pojemności 256 GB z prędkością odczytu 520 MB/s oraz zapisu 360 MB/s.

Wszystko to, wraz z czterokomorową baterią o pojemności 3150 mAh otacza metalowa obudowa, której waga nie przekracza 1,5 kg. Ważną cechą, która wyróżnia nowe laptopy Kruger&Matz i która znajdzie uznanie wielu użytkowników, spędzających czas przed laptopem do późnych godzin nocnych, jest podświetlana klawiatura ułatwiająca korzystanie z notebooka w ciemności. Dodatkowo, wynoszący 180° maksymalny kąt otwarcia pokrywy, zapewnia idealną swobodę obsługi w każdej sytuacji.

Laptopy Explore PRO dostępne są w oficjalnym sklepie na stronie www.krugermatz.com, a także w sieci salonów LPelektronik www.lpelektronik.com w cenie: Explore PRO 1410 – 2999 zł, Explore PRO 1510 – 3699 zł, Explore PRO 1511 – 3999 zł.

Wśród tegorocznych nowości na konferencji Kruger&Matz nie zabrakło oczywiście smartfonów. Zaprezentowane zostały nowe modele w każdej z dostępnych w ofercie marki serii. Flagowa seria LIVE powiększy się o pracujący w oparciu o system Android 7.0 Nougat model LIVE 5+, wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MTK6750T oraz 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. To, co zwraca uwagę w LIVE 5+ to z pewnością czytnik linii papilarnych oraz smukła obudowa, która otacza 5,5” ekran FullHD oraz baterię o dużej pojemności 6000 mAh. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży w dwóch kolorach złotym i czarnym od czerwca br., a jego cena została ustalona na 999 zł. Oprócz LIVE 5+ w ofercie dostępny jest także model LIVE 4 z metalową obudową i zaokrąglonym ekranem, który stanowi połączenie funkcjonalności oraz elegancji.

W tym roku premierę będą miały też dwa modele z serii FLOW, która łączy w sobie urządzenia o wysokich parametrach w dobrej cenie. Zarówno model FLOW 5, jak i FLOW 5+ posiadają system Android 7.0 Nougat, a siłą napędową obydwu telefonów stanowi czterordzeniowy procesor MTK6737 wspierany przez 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Podstawowymi cechami różniącymi te dwie nowości są rozmiar ekranu oraz pojemność baterii. FLOW 5+ został wyposażony w 5,7” wyświetlacz oraz baterię o pojemności 3340 mAh, natomiast FLOW 5 w 5” wyświetlacz i nieco mniejszą baterię – 2000 mAh. Dodatkową zaletą modelu FLOW 5+ jest czytnik linii papilarnych, który znajdzie uznanie wśród osób ceniących swoją prywatność. Na uwagę zasługuje również fakt, że oprócz funkcji dual SIM, obydwa urządzenia posiadają oddzielny slot microSD, dzięki czemu użytkownik nie musi wybierać pomiędzy korzystaniem z dwóch kart SIM, a używaniem karty pamięci. Nowe smartfony dostępne będą w cenach: FLOW 5+ – 599 zł, FLOW 5 – 499 zł.

Seria MOVE, tj. najtańszych smartfonów w ofercie Kruger&Matz, w tym roku powiększy się o model MOVE 6 mini z 4” ekranem oraz czterordzeniowym procesorem, wspieranym 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Model ten dostępny będzie w dwóch kolorach białym oraz czarnym i ze względu na swoje parametry, idealnie sprawdzi się dla osób, które na co dzień nie potrzebują zaawansowanych rozwiązań w smartfonach. Model ten będzie dostępny w sprzedaży w cenie 249 zł. Wszystkie smartfonowe nowości Kruger&Matz na 2017 rok przeszły proces certyfikacji zgodności z Google i pojawią się w sprzedaży w połowie bieżącego roku.

15
Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!
6
Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!
7
Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!
5
Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!
11
Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!
10
Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!
9
Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!
3
Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!
4
Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!
laptop
Kruger&Matz prezentuje nowości na 2017 rok!