Kwiatowa rewolucja na kobiecych rajstopach

Projektanci mody prześcigają się w pomysłach na trendy w sezonie wiosennym. Widzieliśmy już kolorowe makijaże i propozycje letnich stylizacji. Są jednak elementy, które nigdy nie wychodzą z mody. Motyw kwiatów każdego roku gości na sukienkach. Coraz częściej pojawia się także na butach.

foto.instagram.com/lovinghautecouture

Jednak wykorzystanie motywu kwiatów na rajstopach i to w dodatku kabaretkach stanowi nowość. Czy pokusiłabyś się o ubranie ich na swoje nogi? Zobacz jak prezentują się kwiatowe rajstopy.

Oryginalność i styl

Propozycje rajstop są różnorodne. Do ich powstania wykorzystano wiele elementów: brokat i cekiny, które wywołują efekt „glow” oraz ombre i koraliki, tworzące bajkowy klimat. Nie sposób zapomnieć o sztucznych kwiatach, które zdobią nogi na wysokości ud i ciągną się do kolan. Hit czy zdecydowana przesada? Ocenę należy pozostawić miłośniczkom mody.

foto.instagram.com/lovinghautecouture
foto. instagram.com/lovinghautecouture

Wykonanie

Nowojorska artystka i projektantka Lirika Matoshi na swoim koncie ma już projekty narzutek, swetrów i butów. Niezwykłe poczynania zainteresowani mogą śledzić przez Instagram. Ręczne wykonanie wymaga precyzji, kreatywności i niesamowitej dbałości o detale.

foto. instagram.com/lirika.matoshi

Nie tylko rajstopy

Lirika niedawno stworzyła propozycje skarpetek. Ta część garderoby została pozbawiona kwiatowego motywu. Jego miejsce zajęły delikatne aplikacje koralików, cekinowych błyskotek i pereł. Całość dopełnia przezroczysty materiał, który przypomina tiul. Skarpety imponują walorami artystycznymi, ale czy odniosą sukces w świecie mody?

foto.instagram.com/ lirika.matoshi
foto.instagram.com/ lirika.matoshi

Trzeba przyznać, że projekty Liriki budzą podziw i są wynikiem ciężkiej pracy artystki. Czy marzy ci się taka kwiatowa propozycja?

Marcelina Bednarska