„Liczydło” Nowy singiel Mery Spolsky!

Specjalnie na Dzień Kobiet nowy teledysk Mery Spolsky. Kolorowa, pikselowa wyliczanka w stylu szalonego świata spolsky. Zapraszamy do obejrzenia teledysku do piosenki "Liczydło".

„Liczydło” Nowy singiel Mery Spolsky!

To kolejny obraz promujący debiutancki album Mery Spolsky „Miło Było Pana Poznać”, za który Artystka otrzymała aż dwie nominacje do nagrody Fryderyka 2018.

Mery Spolsky o nowym singlu:

Liczydło” to piosenka, która wylicza najważniejsze sprawy dla Mery Spolsky wyciągnięte prosto z życia. Opowiada również o tym, że na nikogo liczyć nie warto i liczę na to, że po jej przesłuchaniu Mery stanie się bliższa Waszemu sercu. Pełno tam aluzji do morza, które kocham, mojej świętej pamięci Mamy Ewy, miłości do obcasów oraz czarnego koloru. W refrenie pozwalam sobie na przekleństwo, które wymyka mi się z ust pod wpływem zabawy słownej. Ups, ups, ups!

Teledysk do „Liczydła” to kontynuacja klipu „Miło Było Pana Poznać”, ponieważ rolę mojej ofiary ponownie odgrywa Piotr Tołoczko. Tym razem jesteśmy zamknięci w fikcyjnym świecie spolsky, pełnym krzyży, pasków i zwariowanych animacji. Jest to teledysk bardzo modowy, gdyż wszystkie ciuchy pochodzą z mojej kolekcji. Liczę, że wpadnie Wam w oko i ucho! AUUU!