Lustro, które grzeje?

Kiedy myślimy o grzejniku, od razu myślimy o cieple. Gdzieś dalej w naszej głowie jest to jak będzie wyglądał. Jak się okazuje, lustro też może grzać!

Lustro, które grzeje?

Kiedy mamy małą przestrzeń, najlepiej ją optycznie powiększyć! Idealnie sprawdzi się tu lustro, które służy do dekoracji pomieszczeń już od wieków. Bogato zdobione, grube barokowe ramy wieszano zarówno w jadalniach, jak i buduarach. Dziś, w dobie kryzysu mieszkaniowego i niewielkich metraży, eksperci zachęcają do wykorzystania luster także w małych wnętrzach przeciętnego Kowalskiego.

Lustro, które grzeje?

Nadal chodzi o „igranie” z ludzkim okiem – mniej o dzieła sztuki, a bardziej o grę złudzeń. Powierzchnia lustra, a raczej efekt, jaki tworzy, wpływa na naszą percepcję. Lokalizacja lustra względem okna nie jest tak istotna, jak jego poprawne użycie we wnętrzu. Lustro powinno podkreślać atuty wnętrza i korygować jego proporcje. Ważne jest, aby przewidzieć efekt, jaki uzyskamy.

Lustro, które grzeje?

Ze szkła, a grzeje

Jeśli mamy małe pomieszczenie i zależy nam na wartościowym wykorzystaniu każdego metra przestrzeni to warto szukać rozwiązań wielofunkcyjnych. Tak może być również z lustrem oraz z grzejnikiem. W ofercie LUXRAD znajdziemy lustro, które grzeje! A dokładnie to grzejnik z lustrem. Niezwykle praktyczne rozwiązanie. Zastosowanie lustra daje podwójny efekt: po pierwsze możemy się zawsze przejrzeć, po drugie – owa lustrzana powierzchnia czyni z niego atrakcyjny dodatek.

Lustro, które grzeje?

Niagara to grzejnik w dwóch wersjach. Całościowo pokryta taflą lustra oraz jako element dekoracyjny będący uzupełnieniem profili grzewczych. Aurora natomiast występuję w wersji z lustrem pośrodku profili. Modele te pasują do wnętrz zarówno ponadczasowych, jak i nowoczesnych. Zdecydowanie będą służyć na lata.

Lustro, które grzeje?

Wielofunkcyjność rozwiązań zyskuje na popularności. Coraz częściej klienci decydują się na wybór takich produktów, które mogą pełnić kilka funkcji. Z jednej strony jest to ekonomiczne rozwiązanie a z drugiej zyskujemy na przestrzeni. Już nie musimy mieć lustra i grzejnika osobno. Teraz możemy mieć grzejnik z lustrem. Nasza powierzchnia również na tym zyska.