Małgorzata Kożuchowska zagra w amerykańskiej produkcji!

Po urodzeniu dziecka kariera Małgorzaty Kożuchowskiej nabrała tempa. Dostaje dużo filmowych propozycji, w tym roku zagrała w drugiej części Listów do M. Pierwsza część była polskim hitem kinowym. Znamy szczegóły dotyczące amerykańskiego filmu z udziałem Kożuchowskiej!

Małgorzata Kożuchowska zagra w amerykańskiej produkcji1
Małgorzata Kożuchowska zagra w amerykańskiej produkcji! Facebook aktorki

Parę dni temu w Łodzi rozpoczęły się zdjęcia do filmu „Music, War and Love w reżyserii Marthy Coolidge. Reżyserka pracuje przy produkcjach telewizyjnych. Jest twórczynią znanego na całym świecie serialu „Seks w wielkim mieście”!

Jak podaje Onet,  „Music, War and Love« to opowieść o wielkiej romantycznej miłości, o przyjaźnina całe życie, o niesamowitej mocy drzemiącej w sztuce – zwłaszcza w muzyce, potrafiącej zbliżyć do siebie ludzi posiadających bardzo różne korzenie kulturowe, wyznających różne religie, pochodzących z różnych krajów. Akcja filmu zaczyna się w 1931 roku w wielokulturowej Łodzi, przenosi się potem do Niemiec i Londynu, a kończy się w 1949 roku w Nowym Jorku. Bohaterowie filmu to postaci fikcyjne będące „syntezą pewnych losów Polaków z okresu lat trzydziestych i czterdziestych„. Główni bohaterowie to obdarzony cudownym głosem Robert Pułaski oraz Rachel Rubin, skrzypaczka potrafiąca swoją grą poruszyć każde serce.”

Obok Kożuchowskiej w obsadzie zobaczymy m.in. Weronikę Rosati, Kamila Kulę, a także gwiazdy światowego formatu Stellana Skarsgarda („Dziewczyna z Tatuażem”, „Mamma Mia”) oraz Adelaide Clemens („Great Gatsby”).

Czy Małgorzata Kożuchowska ma szansę zrobić międzynarodową karierę? Trzymamy kciuki!