Margaret nakręciła nowy teledysk

Nowa płyta planowana na luty nie jest jedyną nowością, jaką przygotowała Margaret w najbliższym czasie. Piosenkarka nakręciła także teledysk do utworu z nadchodzącego krążka. Tym razem klip powstał w Polsce.

Do tej pory Margaret stworzyła dwa teledyski, a największą popularność przyniósł jej klip do utworu „Thank You Very Much” zrealizowany w Los Angeles. Jego reżyserem był Chris Piliero, znany ze współpracy z najważniejszym gwiazdami muzyki rozrywkowej. Wokalistka przyznaje, że zależało jej na jak najlepszym efekcie, dlatego tym razem też starannie dobierała ludzi do współpracy.– Nad nowym teledyskiem pracowałam z ekipą ponad 2,5 miesiąca, więc chwilę to zajęło. Niemniej wolę się nie śpieszyć i zrobić wszystko dobrze. Jestem strasznie wymagająca i do kręcenia teledysku chciałam znaleźć odpowiednie osoby. Kompletowanie składu było pierwszym etapem. Dalej było tworzenie scenariusza, sklejanie go oraz werbowanie osób do ról – stwierdza piosenkarka w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Wideo do najpopularniejszego utworu piosenkarki wywołało spore kontrowersje z powodu licznych scen nagości. Przez długi czas serwis YouTube blokował dostęp do klipu. Margaret zdaje sobie sprawę z oczekiwań wobec najnowszej produkcji.

– Obecnie nie mogę zdradzić, co będzie działo się w klipie, jednak mogę powiedzieć, że będzie kolorowo. Ostatnim teledyskiem postawiłam sobie poprzeczkę bardzo wysoko i mam nadzieje, że nie zejdę poniżej osiągniętego wcześniej poziomu – dodaje wokalistka.

Na dyskografię Margaret składa się jeden minialbum pt. „All I Need” wydany w lipcu 2013 roku.