Marion Cotillard w ciąży z Bradem Pittem?

Można by się tego spodziewać... Pamiętamy przecież wszyscy jak aktor porzucił swoją ówczesną żonę Jennifer Aniston dla Angeliny Jolie, z którą zagrał w "Pan i Pani Smith". Historia lubi się powtarzać?

Marion Cotillard, GA.
Marion Cotillard, GA.

Od tygodnia cały świat żyje rozwodem Brangeliny. Wiele osób wciąż nie może się z tym pogodzić. Adele chociażby z tego powodu przerwała na chwilę swój koncert.

Wszyscy spekulują i plotkują na temat przyczyn rozstania pary, o którym mówiło się już od kilku miesięcy. Jak informowałyśmy w materiale To koniec małżeństwa Angeliny Jolie z Bradem Pittem! Jest pozew o rozwód Jolie w pozwie jako przyczynę podała troskę o zdrowie rodziny. A co z romansem z aktorką Marion Cotillard?!

Przez długie miesiące portale plotkarskie podawały, że aktor ma kolejny romans z koleżanką z planu. Kiedy okazało się, że Marion jest w ciąży, wiele osób podejrzewało, że to dziecko Brada. Zagraniczne media informują, że to właśnie ta ciąża jest prawdopodobną przyczyną rozpadu rodziny Angeliny… 

Głos w tej sprawie postanowiła jednak zabrać sama Marion Cotillard. Oto, co zakomunikowała na swoim Instagramie:

To będzie mój pierwszy i jedyny komentarz na temat rewelacji, które obiegły świat 24 godziny temu i w które zostałam wplątana. Nie mam w zwyczaju komentować tego rodzaju doniesień ani brać ich poważnie, ale ta sytuacja wciąż się rozwija i zaczyna dotykać ludzi, których kocham. Muszę zabrać głos. Po pierwsze, wiele lat temu spotkałam człowieka, którego kocham, ojca mojego syna i dziecka, którego się spodziewam. Jest moją miłością, moim najlepszym przyjaciele, jedynym którego potrzebuję. (…). Wreszcie, mam głęboką nadzieję, że Angelina i Brad, których oboje darzę głębokim szacunkiem, odnajdą spokój w tych trudnych chwilach.

https://www.instagram.com/p/BKowf3pghWl/?taken-by=marioncotillard
Wygląda na to, że faktycznie przyczyną rozwodu najbardziej podziwianej pary Hollywood jest różnica w charakterach i odmienne podejście do wychowywania dzieci. Mówi się też o agresywnym zachowaniu Brada po wypiciu alkoholu.

W muzeum figur woskowych Madame Tussaud w Londynie postacie Angeliny i Brada zostały od siebie odsunięte. Ma to symbolizować rozstanie pary. 

Okazuje się, że to jednak nie rozwód Johnny’ego Deppa i Amber Gold będzie największym wydarzeniem hollywoodzkiego showbiznesu tego roku. Nie można zresztą porównywać burzliwego romansu, a później „hucznego” rozwodu Deppa i młodej Amber z wieloletnim związkiem Brada i Angeliny, który był podziwiany przez cały świat.

https://www.instagram.com/p/BKsDZyBD9fj/?tagged=brangelina