Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozwiedli się. Znamy kulisy sprawy

Rozpad związku podróżników był sporym szokiem. Jak się okazuje, para jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozwiedli się. Znamy kulisy sprawy. Foto Instagram @przekossakowski @martyna.world

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par show-biznesu. Kiedy więc po 3 latach związku par podróżników zdecydowała się wziąć ślub, wydawało się, że oboje znaleźli swoje „długo i szczęśliwie”. Życie jednak prędko zweryfikowało te przypuszczenia. Po zaledwie 3 miesiącach od powiedzenia sobie „tak”, zakochani rozstali się. Na rozwód musieli jednak trochę poczekać. Wreszcie po półtorej roku, 26 lipca 2022, w Sądzie Okręgowym w Warszawie odbyła się rozprawa. Jak donosi Pudelek, wyrok już zapadł.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli rozwód

Rozprawa, dzięki pandemicznym przepisom, mogła się odbyć zdalnie. Byli małżonkowie skorzystali z tej możliwości i nie pojawili się na sali sądowej. Zeznania składali online, relacjonuje „Fakt”. Tabloid twierdzi również, że wbrew powszechnemu przekonaniu, to nie Wojciechowska złożyła papiery rozwodowe. Według opublikowanego przez pismo zdjęcia wokandy, to Kossakowski był powodem w sprawie.

Wyrok z orzeczeniem winy

Pomimo tego, że to Przemysław Kossakowski złożył pozew o rozwód, to prawdopodobnie nie będzie on zadowolony z wyroku. Pudelek ustalił, że Martynie Wojciechowskiej rzekomo udało się udowodnić całkowitą winę męża za rozpad ich związku. Wyrok nie jest prawomocny. Oznacza to, że Kossakowski będzie mógł się starać od niego odwołać.