Masywne uda? Zapomnij o tłuszczu z tymi zabiegami!

Niewiedza i brak odwagi powodują, że kobiety nie posiadają informacji o zabiegach, mogących poprawić ich komfort i pewność siebie. Z tego powodu przygotowaliśmy przegląd nieinwazyjnych zabiegów z różnych półek cenowych.

Masywne uda? Zapomnij o tłuszczu z tymi zabiegami!

Masywne uda spędzają sen z powiek wielu kobietom. Są przyczyną kompleksów oraz nie pozwalają na swobodę wyboru stylizacji. Zażenowanie, brak pewności siebie i kompleksy – czas się z nimi pożegnać!

Czasami zbilansowana dieta, nawadnianie organizmu oraz aktywność fizyczna nie są wystarczające. Całe szczęście, że gabinety medycyny estetycznej dostosowują swoje oferty do potrzeb kobiet. Mamy dostęp do coraz większej ilości zabiegów. Które z nich wybrać, aby osiągnąć rezultaty?

Karboksyterapia

Niewystarczająca dawka tlenu dla skóry przyczynia się do utraty jej elastyczności. Karboksyterapia to nic innego jak wprowadzenie podskórne kontrolowanych dawek dwutlenku węgla. Dzięki jego obecności zwiększa się przepustowość naczyń krwionośnych oraz przyspiesza przepływ krwi i tlenu. Efekty są zaskakujące – można spodziewać się redukcji cellulitu, a także pozbycia nadmiaru tłuszczu.

Zabiegi laserowe

Zabieg laserowy pozwala na ujędrnienie i usunięcie nadmiaru tłuszczu w dowolnym obszarze ciała. Trwa około 30 minut, a ciało po jego wykonaniu pozostaje w nienaruszonym stanie – widoczne może być jedynie zaczerwienie.

Laser o odpowiedniej długości fali podgrzewa tkanki przy pomocy specjalnych padów. Silnie nagrzana skóra sprawia lekki dyskomfort, ciało jest chłodzone podczas zabiegu. Efektem jest zniszczenie nawet najbardziej uporczywych komórek tłuszczowych, które nie są podatne na jakiekolwiek działania.

Liposukcja wodna

Liposukcja wodna znacznie różni się od inwazyjnej klasycznej liposukcji, która może wiązać się z powikłaniami. Zabieg wykorzystuje strumień wody – sól fizjologiczną. Zbędna tkanka tłuszczowa jest wypłukiwana. Efektem liposukcji jest wyeliminowanie cellulitu oraz podkładów tłuszczu w udach. Dodatkowo pobrana tkanka ma nienaruszony stan – można wykorzystać ją do wypełnienia innych części ciała.

Cavilipoliza

Zabieg zapewnia szybkie pozbycie się tkanki tłuszczowej. Składa się z dwóch etapów. W Pierwszy to przeprowadzenie iniekcji przez lekarza, drugi zaś dotyczy wykorzystania fal radiowych i ultradźwięków. Zapewniają one ujędrnienie skóry oraz pozbycie się cellulitu, a także  niechcianych boczków. Cavilipoliza jest idealna dla osób, które chcą delikatnej poprawy sylwetki, bez ingerencji chirurgicznej.

Kriolipoliza

Podczas kriolipolizy wykorzystywana jest niska temperatura (do -7 stopni Celsjusza). Komórki tłuszczowe są likwidowane przez zamrażanie. Zostaje wywołana reakcja zapalna, w konsekwencji której dochodzi do rozpadu tłuszczu i jego wypłukania z organizmu. Dla kogo jest przeznaczony zabieg? Mogą zdecydować się na niego osoby, które chciałyby uporać się z bryczesami, tłuszczem nad kolanami oraz w okolicach pleców. To także idealne rozwiązanie, jeśli problem dotyczy cellulitu.

Marcelina Bednarska