Antycellulitowe zabiegi na ciało

mezoterapia igłowaNowoczesna, nieinwazyjna metoda zwalczająca cellulit. Wersja bezigłowa zabiegu bazuje na nowej technologii, zwanej Aquaforezą, dzięki czemu zabieg jest całkowicie przyjazny dla pacjenta, jest nie tylko bezbolesny i krótki, ale także skuteczny.
Specjalnie opracowane środki o działaniu miejscowym w połączeniu z przewodzącym żelem tworzą substancje aktywne o silnym działaniu nawilżającym, przeciwutleniającym i stymulującym metabolizm. Pierwsze efekty widać już po 5 lub 6 zabiegach. Zależy to jednak od stopnia nasilenia cellulitu.

ABSOLUE MINCEUR (Guinot)
Jest to manualny zabieg wyszczuplający, modelujący, ujędrniający, relaksujący. Całkowita odpowiedź na problemy cellulitu, utraty jędrności oraz stresu.
Absolue Minceur jest połączeniem najlepszych wyszczuplających, ujędrniających skórę aktywnych skłądników:
– Lipokinazy – nowej cząsteczki wyszczuplającej pozyskiwanej z czerwonej algi, która pobudza procesy spalania i eliminacji tłuszczów z intensywnością siedmiokrotnie wyższą w porównaniu z hormonem adrenaliną
– Olejków eterycznych: przyspieszają procesy drenowania kwasów tłuszczowych
– Czerwonej i zielonej glinki: wyszczuplają oraz pojędrniają. Posiadają niezwykłe właściwości absorbowania nadmiaru wody oraz toksyn. Czerwona glinka wykorzystywana jest w zabiegach wyszczuplających, zielona glinka w zabiegach ujędrniających.
Proponujemy trzy opcje zabiegów, w zależności od potrzeb oraz rytmu programu pielęgnacji ciała każdego klienta:
– Jeden tydzień, aby rozpocząć program (3 zabiegi wyszczuplające + 1 tydzień diety)
– Trzy tygodnie, aby osiągnąć sukces (8 zabiegów wyszczuplających + 20 dni diety)
– Jeden miesiąc, aby całkowicie zmienić kształt sylwetki (12 zabiegów wyszczuplających + 1 miesiąc diety)

MULTIZONE (Guinot)
To oryginalna metoda pielęgnacji sześciu najważniejszych obszarów ciała. Poszczególne programy wykonywane są w oparciu o zastosowanie mikroprądów, kosmetyków Guinot oraz manualnych technik masażu. Kosmetyczka pracuje na sześciu najważniejszych obszarach ciała: udach, łydkach, brzuchu, pośladkach, ramionach, plecach. Ich zadaniem jest:
– stymulować mięśnie
– modelować sylwetkę
– wyszczuplać
– ujędrniać
– przynieść ulgę ociężałym i zmęczonym nogom
– wzmacniać, relaksować (tzw. Thallasoterapia)
Nie wykonuje się zabiegów na jednocześnie więcej niż 3 partie ciała.

PARAFANGO (Anesi)
Zabieg opracowany na bazie składników aktywnych, działających synergicznie w celu rozbicia tłuszczów i stymulacji usuwania nagromadzonych płynów, przynosi nieporównywalne efekty między innymi w walce z cellulitem.
Przy zabiegu wykorzystywana jest specjalna masa parafinowa (połączona z morskimi Limonami, bogatymi w mikroelementy i wodorosty), dwa rodzaje ampułek (o działaniu ujędrniającym i antycellulitowym) oraz dwa rodzaje aktywnych kremów. Wykonywany jest również masaż z zastosowaniem tych preparatów. Preparaty z tej linii zawierają między innymi:
– fango (muł morski z wybrzeża Francji)
– algi
– elastynę
– kolagen
– kwasy owocowe
– L-karnitynę
– liposomy kofeiny
Parafango to niezwykle skuteczny zabieg, który: pobudza metabolizm, zwalcza cellulit, łagodzi rozstępy, ujędrnia, nawilża, detoksykuje skórę.

ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO-ANTYCELLULITOWY (Biologique Recherche)
Zabieg oparty na masażu z elementami drenażu limfatycznego, z użyciem mieszaniny olejków (z ziaren winogron, sezamu, sosny, cedru, jałowca, goździków) oraz na opracowanym przez BR masażu z użyciem silikonowej rękawicy i aktywnych kompleksów roślinnych „Anti – A” (anty – adypocytowy) i „Anti – C” (anty – cellulitowy). Kompozycja masażu i zastosowanych preparatów podyktowana jest indywidualnymi potrzebami każdej skóry.