Mydło w płynie z automatycznym dozownikiem Dettol

Dobra kuchnia to nie tylko dobre wnętrze, ale i… pamięć o odpowiedniej higienie. Na co warto zwrócić uwagę w kuchni? Aż 80% infekcji przenosi się na dłoniach – stąd blisko do narzędzi kuchennych, takich jak deski do krojenia, naczynia czy sztućce.

Nowy dozownik mydła
Nowy dozownik mydła Dettol

Pierwszym wyzwaniem mogą być niebezpieczne spotkania z zarazkami. Drugim, codzienny wyzwaniem są także nieprzyjemne zapachy wnikające w dłonie, gdy przygotowujemy posiłki np. z wykorzystaniem czosnku czy cebuli. Wspólne gotowanie z dzieckiem to nie tylko okazja do poznawania nowych smaków, ale także sposób na poznanie zasad higieny.
Mydło w płynie z automatycznym dozownikiem Dettol

Czujnik automatycznie dozuje odpowiednią ilość antybakteryjnego mydła. Bakterie nie mają kontaktu z automatycznym aplikatorem mydła, co pozwala utrzymać zdrowy dom. Idealny do kuchni i łazienek bezdotykowy system dozujący Dettol składa się z bezdotykowego aplikatora, jednego wkładu wymiennego z mydłem i baterii.

Wkłady do automatycznego dozownika mydła w płynie Dettol Nawilżenie i Ogórkowe orzeźwienie

dettol wklad

Nawilżenie z wyciągiem z aloesu oraz Ogórkowe orzeźwienie z wyciągiem z ogórka chronią dłonie przed zarazkami, a delikatna dla skóry formuła o neutralnym PH skutecznie je oczyszcza.

Każde mydło Dettol zabija 99,9% zarazków, w tym bakterie Salmonelli, E. Coli oraz wirusy grypy.