Nakarm swoje włosy serią Fructis Hair Food Pineapple

Piękne, długie i przede wszystkim zdrowe włosy to cel, który wiele z nas próbuje osiągnąć. Okres wzrostu włosów wynosi od 3 do 6 lat. Włosy narażone są wówczas na liczne agresje środowiskowe: światło słoneczne, wilgoć, zanieczyszczenia i wiele innych. Im są dłuższe i starsze tym bardziej potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, która przywróci im życie.

Nakarm swoje włosy serią Fructis Hair Food Pineapple
Nakarm swoje włosy serią Fructis Hair Food Pineapple

Firma Garnier wykorzystała potężny potencjał Green Science, aby stworzyć linię produktów do włosów Fructis Hair Food Pineapple dla odżywionych i pełnych blasku długich włosów. Chcąc zadbać o zdrowy styl życia, musimy pamiętać, aby aktywność fizyczna szła w parze z odpowiednim odżywianiem. Podobnie, kiedy chcemy zatroszczyć się o zdrowy wygląd swoich włosów, w naszej pielęgnacji nie możemy zapominać o dostarczaniu im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Przecież nasze włosy, tak samo jak my, potrzebują właściwego odżywienia. Gdzie jednak pośród tak ogromnego wyboru znaleźć odpowiednie produkty dla swoich włosów? Z pomocą przychodzi nam seria Fructis Hair Food Pineapple, której składniki prawdziwie odżywiają nasze spragnione pielęgnacji włosy.

Fructis Hair Food Pineapple, czyli nadaj włosom gładkość

Nakarm swoje włosy serią Fructis Hair Food Pineapple
Nakarm swoje włosy serią Fructis Hair Food Pineapple

Wymarzoną pielęgnacją dla naszych włosów jest błyskawiczna odżywka lamelarna w płynie Fructis Hair Drink Pineapple, która sprawia, że włosy stają się 10 razy gładsze, a tym samym zapewnia efekt tafli wody. Jej wegańska formuła zawierająca 97% składników pochodzenia naturalnego składa się z ultracienkich lameli, które wypełniają ubytki we włóknach włosów, polerują je i intensywnie wygładzają. To dzięki nim odżywka lamelarna natychmiastowo wygładza włosy, kontroluje ich puszenie, odbija światło i nadaje im lustrzanego połysku. Dodatkowo, odżywka jest testowana dermatologicznie, nie zawiera sztucznych barwników oraz silikonu dla naturalnych w dotyku, odżywionych włosów, a jej butelka wykonana jest w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Jak używać?

Wystarczy po umyciu włosów odcisnąć z nich nadmiar wody, a następnie omijając skórę głowy, zaaplikować odżywkę. (Jeśli masz cienkie włosy, użyj jednej dawki. Przy średnich i gęstych włosach zaleca się użycie 2-3 dawek. Przy długich włosach użyj dodatkowo jeden dawki.) Po zaaplikowaniu odżywki, masuj włosy przez 10 sekund, po czym spłucz produkt. Do wyboru są także dwa inne warianty produktu: Fructis Hair Drink Banana oraz Fructis Hair Drink Papaya.

Odżywcza maska do włosów

Garnier odżywcza maska do włosów
Garnier odżywcza maska do włosów

Świetną pielęgnację włosów stanowi także maska Garnier Fructis Hair Food Pineapple, która zapewnia im olśniewający blask i aż 2 razy mniej rozdwojonych końcówek. Ananasowej maski od Garnier można użyć na 3 różne sposoby: jako odżywkę, maskę do spłukania lub też jako pielęgnację bez spłukiwania. Domknięta za jej pomocą pielęgnacja z pewnością pozostawi Twoje włosy odżywione na długo. Zawarte w maskach Fructis Hair Food Pineapple połączenie składników zapewnia skuteczne działanie na włosy przy zredukowanym wpływie na środowisko. Produkty te nie zawierają silikonów, olejów mineralnych ani sztucznych barwników. Są za to wegańskie i zatwierdzone przez Cruelty Free International w ramach programu Leaping Bunny. Nic dziwnego, że maski do włosów Fructis są numerem 1. w Europie – co minutę sprzedaje się 20 masek.

Szampon z ekstraktem z Ananasa

Garnier szampon

Idealnym początkiem włosowej pielęgnacji będzie Szampon Garnier z ekstraktem z organicznego ananasa, który został stworzony z myślą o długich matowych włosach.
Jego formuła z delikatną pianą łagodnie oczyszcza i odżywia włosy na całej długości bez ich obciążania. Szampon Fructis Hair Food Pineapple nie tylko łagodnie oczyszcza włosy i nadaje im olśniewającego blasku, ale przede wszystkim zapewnia ich odpowiednie odżywienie na całej długości.
Dodatkowo, jego wegańska formuła zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego, podczas gdy
pozostałe 4% składników gwarantuje przyjemność stosowania i wysoką trwałość formuły.

Przepis na pielęgnacje idealną z serią Fructis Hair Food

Po szamponie najlepiej zastosować odżywkę Garnier Fructis Hair Food Pineapple, która błyskawicznie odżywia włosy, a także skutecznie rozplątuje niesforne końce, ułatwiając ich rozczesywanie. Po wmasowaniu odżywki w umyte szamponem włosy możemy liczyć na: intensywne odżywienie włosów, piękny, zdrowy blask, ułatwienie rozczesywania oraz brak obciążenia.

Na podstawie danych NielsenIQ RMS w kategorii “Maski do pielęgnacji włosów” dla 21 krajów za okres 12 miesięcy do grudnia 2021.