Naturalna antyoksydacja z NoOxi – moja opinia

Jestem fanką sportu. Słowo daję, wyciskam ostatnie poty a moja siłownia pęka w szwach, bo obok mnie ćwiczą tacy sami fanatycy.

M-Naturalna antyoksydacja z NoOxi – moja opinia

Wszyscy nie zdajemy sobie sprawy, że intensywnie ćwicząc podkręcamy przemiany metaboliczne w naszych organizmach. Niby nic groźnego – szybki metabolizm, tylko że nasz organizm nie nadąża z pozbywaniem się wolnych rodników. I robi się nieciekawie…

Wolne rodniki atakują Cię z każdej strony? I dosłownie i w przenośni. Czujesz się bez przerwy nimi straszony? I słusznie, bo jest się czego bać.

Wolne rodniki. Co o nich wiesz?

Wiesz, że wolne rodniki powstają w Twoim organizmie podczas procesu oddychania komórkowego. Wiesz, że mają wolny elektron, który musi połączyć się z innym elektronem, co ma działanie destrukcyjne na Twoje komórki. Uszkadza je, co sprzyja rozwojowi chorób. Nowotwory, miażdżyca, przyspieszone starzenie się organizmu, ciągłe zmęczenie, to wszystko co pakujemy do worka: choroby cywilizacyjne.
Jak to? Ćwiczenia są niebezpieczne? Przecież wszyscy każą mi ćwiczyć.
I bardzo dobrze, że każą. Ćwicz na zdrowie i nie zapominaj o antyoksydantach.

Antyoksydanty, Twoi sprzymierzeńcy w walce z rodnikami

Natura lubi równowagę, dlatego wyposażyła nas w antyoksydacyjną broń. Te dzielne związki oddają wolnym rodnikom swój elektron i dzięki temu komórki Twojego organizmu są bezpieczne. Organizm potrafi w pewnym stopniu sam syntetyzować antyoksydanty (przeciwutleniacze), np. glutation, ale to nie wystarcza i musisz je dostarczyć wraz z jedzeniem.

Naturalne antyoksydanty, gdzie je znajdę?

Tutaj każdy pewnie odpowie: warzywa, owoce, oleje roślinne, orzechy, nasiona zbóż, a nawet czerwone wino, mięso, ryby i wiele innych. Wszystkie produkty, w których znajdziesz: karotenoidy, polifenole, witaminy A, E, C, składniki mineralne: mangan cynk, selen, koenzym Q10

Skąd mam pewność, że jem wystarczającą ilość antyoksydantów?

No właśnie, trudno ją mieć, dlatego dobrze jest wspomóc swoje żywienie naturalną suplementacją. Masa różnych produktów, a każdy według swojego producenta jest najlepszy. Jak mam znaleźć ten właściwy i na co zwrócić uwagę? Na to co poniżej…

Naturalny suplement diety NoOXi i jego antyoksydacyjny przegląd:

 • Przede wszystkim naturalny skład, który odpowiada na zapotrzebowanie Twojego organizmu bogatym składem antyoksydantów, to 13 składników aktywnych:
  – kwercetyna (flawonoidy),
  – wyciągi z roślin: z kłącza ostryżu długiego (kurkuminoidy), z pestek winogron (proantocyjanidy), z pestek granatu (kwas elagowy), z owoców pomidora (likopen), z korzenia rdestowca (resweratrol),
  – koenzym Q10
  – witaminy: D,E,C, B12, folian, selen
 • Wszystko to podane w tak wysokiej dawce, że wystarczą 2 tabletki dziennie.
 •  Poza tym zwracam uwagę na to czego nie ma:
  – GMO
  – sztucznych barwników
  – metali ciężkich i wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych
 •  Produkowany pod kontrolą, zaopatrzony w certyfikaty jakości: HACCP, GHP (dobra praktyka higieniczna), GMP (dobra praktyka produkcyjna).

Więc jak ćwiczymy? A potem dostarczamy organizmowi naturalne antyoksydanty. Niech się zdrowo regeneruje.

Artykuł sponsorowany

Wpis znaleziono dzięki:

- Naturalny suplement diety NoOXi

- Antyoksydanty

-