Zobaczcie piękną kolekcję Sylwii Romaniuk!

19 maja na Arab Fashion Week odbył się po raz pierwszy w historii tego spektakularnego wydarzenia pokaz polskiej projektantki Sylwii Romaniuk. To był wielki sukces i triumf polskiej marki. Sylwia Romaniuk to jedyna Polka zaakceptowana do oficjalnego kalendarz Arab FW.

Zobaczcie piękną kolekcję Sylwii Romaniuk!

Unikalna kolekcja pełna szyku i elegancji jest inspirowana zmienną naturą kobiety, to egzemplarze odszyte tylko jeden raz, szlachetne tkaniny, bogate zdobienia, hafty i koronki. Jako intro zabrzmiała aranżacja znanego DJ’a Nicola Zucchi. Pokaz otworzyła spektakularna gorsetowa suknia tiulowa zdobiona ręcznie, stworzona z wielu warstw koronki .Po niej zobaczyliśmy piętnaście eterycznych, srebrzystych kreacji w kolorze ecru , aby łagodnie przejść do spektakularnej czerni, obrazującej drugie oblicze kobiecej natury – zmysłowej femme fatale. Pokaz zamknęła czarna suknia zdobiona kamieniami szlachetnymi, piórami, oraz ręcznie stworzonymi aplikacjami kwiatowymi

Jestem szczęśliwa i wzruszona tak ogromnym zainteresowaniem i niesamowicie ciepłym przyjęciem na Arab Fashion Week. Cieszę się, że mój debiut tutaj był tak udany. Poznałam wiele osób z branży mody Środkowego Wschodu, i to na pewno zaowocuje ciekawymi projektami. Ufam, ze pokaz tutaj otworzy wiele możliwości współpracy na arabskim rynku, który dla mnie jest rynkiem bardzo sprzedażowym” mówi Sylwia Romaniuk.

Arab Fashion Week organizowany jest przez Arab Fashion Council ( powstałej w 2006 r. skupiającej 22 kraje arabskie i będącej największą organizacją nonoprofit na świecie ) . W tegorocznej edycji zaprezentowało się 24 projektantów. Sylwia Romaniuk była jedyną polską projektantką w oficjalnym kalendarzu tego spektakularnego wydarzenia.

Zdjęcia z pokazu: