Nicolas Cage ogłosił separację!

32-letnia żona aktora Alice Kim na pewno nie jest przykładną partnerką. Już podczas tegorocznego festiwalu w Canes paparazzi przyłapali ją całującą się nieznanym mężczyzną... W tym czasie Cage brylował na czerwonym dywanie.

Nicolas Cage, Alice Kim. GA
Nicolas Cage, Alice Kim. GA

Doniesienia o rzekomym romansie żony, Nicolas Cage (52 l.) zbagatelizował lub nie chciał w nie po prostu uwierzyć. Tabloidy donosiły o rychłym rozwodzie pary, jednak rzecznik prasowy gwiazdora zaprzeczył tym doniesieniom.

Jak się jednak okazało, Alice Kim faktycznie dopuściła się zdrady na swoim sławnym małżonku. Jej kochankiem jest 37-letni manager restauracji Grape Street Café – Carl Foglietti, w której para została przyłapana przez paparazzich.

Gdy zdrada wyszła na jaw, a Cage nie mógł już pozostawać ślepy na wyskoki żony, szybko ogłosił separację i złożył pozew o całkowite przejęcie opieki nad ich wspólnym synem Kal-Elem, którego para nazwała tak na cześć komiksowego bohatera – Supermana.

Na nieszczęście Fogliettiego, pracował on w restauracji, która należy do przyjaciela Cage’a i gdy tylko doniesienia o romansie z żoną aktora się potwierdziły, Carl stracił pracę. W tej sytuacji jednak może mówić o wielkim szczęściu, ponieważ zazdrosny i zraniony Cage mógł w dużo gorszy sposób rozprawić się z 15 lat młodszym kochankiem żony.

Miejmy nadzieję, że małżeństwo Cage’a i Kim nie jest jednak jeszcze stracone i para do siebie wróci choćby przez wzgląd na synka.