Nowa formuła, dwie nowe linie

nowa formualGdy wychodzisz z salonu fryzjerskiego z wypielęgnowanymi i idealnie wystylizowanymi włosami, czujesz się jak bogini.

Dzięki linii do pielęgnacji włosów możesz cieszyć się równie fantastyczną fryzurą, która będzie olśniewać każdego dnia, jednak bez wizyty w salonie i bez wydawania fortuny.

Syoss wprowadza właśnie dwie nowe linie do pielęgnacji włosów: Syoss Blond & Highlights (do włosów blond i z pasemkami) oraz Syoss Substance & Strength (do włosów normalnych i delikatnych). Cała linia Syoss posiada także nową formułę wzmacniającą włosy Pro-Cellium Keratin.

Linia ta przeznaczona do włosów:
– normalnych i delikatnych, składa się z szamponu (500ml), odżywki (500ml) i odżywki w sprayu (250ml), która dzięki technologii Pro-Cellium Keratin wzmacnia włókna włosów i zapewnia im większą odporność na działanie czynników zewnętrznych. Rekomendownowa formual szampnana cena detaliczna szamponu, odżywki oraz odżywki sprayu to około 15 zł.
– włosów blond i z pasemkami, to szampon (500ml), odżywka (500ml) i 1-minutowa maseczka w słoiku (200ml), które podkreślą olśniewający blask refleksów w kolorze blond – zarówno tych naturalnych, jak i farbowanych. Dodatkowo kosmetyki zadbają o delikatną strukturę włosa i ochronią włosy przed przesuszeniem. Rekomendowana cena detaliczna szamponu, odżywki oraz maseczki w słoiku to około 15 zł.

Pro-Cellium Keratin – nowa formuła kosmetyków do pielęgnacji włosów Syoss – to zaawansowana, wysoce skuteczna technologia, która wzmacnia włókna włosów od wewnątrz i wygładza ich powierzchnię. Rezultat to mocne i zdrowo wyglądające włosy jak po wizycie w salonie fryzjerskim.