Od 5 lutego do 12 lutego 2024

I kolejny tydzień przed nami. Rozleniwieni, zapewne niechętnie wracacie do pracy. Czy to będzie spokojny tydzień?

Baran

Barany rozpoczną tydzień w świetnym nastroju, będą miały okazję dużo się ruszać, kontaktować z ludźmi, spotkać się z przyjaciółmi. Wtorkowe popołudnie przyniesie im pogorszenie nastroju, powinny zadbać o zdrowie, bo mogą łapać infekcje, trudno będzie im się porozumieć z innymi. Weekend zapowiada się rozrywkowo, mogą się bawić na hucznych imprezach.

Byk

Byki na początku tygodnia mogą mieć poczucie, że wszystko dzieje się za szybko, mogą nie nadążać za innymi, ale mimo to mogą odnosić korzyści. Od środy mają dobry czas dla spraw domu i rodzinny, będą miały szczęście w miłości. Od piątku mogą czuć się gorzej, muszą zadbać o swoje zdrowie, ciepło się ubierać. Kiepski nastrój może trwać cały weekend, wszystko będzie je irytować.

Bliźnięta

Bliźnięta rozpoczną tydzień pełne optymizmu, będą bardzo kontaktowe, nastawione na życie towarzyskie i plotki. Od wtorkowego popołudnia będą musiały więcej czasu poświęcić sprawom domowym i rodzinnym, ktoś starszy może wymagać ich opieki. Od piątku będą bardzo kreatywne, będą odnosić sukcesy. Weekend będzie okazją do spotkań w większym gronie, mogą też wybrać się do teatru.

Rak

Raki na początku tygodnia mogą czuć się nie najlepiej, ciężko będzie im robić wszystko odpowiednio szybko do sytuacji. Życie może przybrać zbyt szybkie tempo. Od wtorkowego popołudnia atmosfera się zmieni na lepsze, znajdą więcej czasu dla siebie i dla ukochanej osoby. Od czwartku będą podchodzić do wszystkiego na większym luzie, a w weekend będą nastawione na rozrywki.

Lew

Lwy od poniedziałku będą zadowolone i w dobrym humorze. Wokół nich będzie dużo ruchu, rozmów, będą w centrum wydarzeń. Od wtorkowego popołudnia będą nastawione na życie rodzinne i uczuciowe, ale mogą czuć się nierozumiane przez bliskich. Od czwartku będą w swoim żywiole, będą bardzo twórcze, co przyniesie im sukcesy. W weekend będą świetnie się bawić, prowadzić życie kulturalne.

Panna

Panny na początku tygodnia mogą źle się czuć, mogą być chore lub bardzo zmęczone. Od wtorkowego popołudnia poczują się znacznie lepiej, będą mogły więcej czasu spędzić w domu, co poprawi im samopoczucie. Samotne Panny mogą się zakochać. Od czwartku będą działać twórczo, wiele spraw mogą załatwić pozytywnie. W weekend mogą zaplanować imprezę, zaproszą gości i dobrze będą się bawić.

Waga

Wagi w poniedziałek będą nastawione towarzysko, rozpoczną dzień od plotek, mogą dostać dobre wiadomości w różnych sprawach. Od wtorkowego popołudnia nastrój im się pogorszy, mogą mieć chandrę lub migrenę, mogą pojawić się problemy w relacjach z ludźmi. W piątek poprawa nastroju, będą odnosić sukcesy w pracy, a cały weekend upłynie im pod znakiem dobrej zabawy.

Skorpion

Skorpiony rozpoczną tydzień w dobrym humorze, mogą dostać dużo różnych wiadomości, ale nadmiar informacji może je wpędzić w rozstrój nerwowy. Od wtorkowego popołudnia odetchną z ulgą, będą uczuciowe i rodzinne. Piątek przyniesie im złe samopoczucie, wszystko będzie je irytować, a szczególnie ludzie, którzy wszystko wiedzą lepiej. W weekend trudno się będzie z nimi dogadać.

Strzelec

Strzelce od poniedziałku będą w dobrym humorze, wszystko będzie im sprzyjać, dobrze się będą dogadywać z innymi ludźmi. Od wtorkowego popołudnia mogą się poczuć przytłoczone sprawami domu i rodziny, praca może zejść na plan dalszy. Od piątku będą twórcze, świetnie będą sobie radzić w pracy i mogą liczyć na znaczące osiągnięcia. Weekend spędzą bardzo rozrywkowo, wezmą udział w różnych imprezach.

Koziorożec

Koziorożce na początku tygodnia mogą mieć poczucie, że wszyscy dużo mówią, a mało robią i będzie je to denerwować. Od wtorkowego popołudnia skupią się na sprawach domu i rodziny, w uczuciach powieje świeży wiatr, w pracy będą opiekuńcze wobec innych. W piątek powinny uważać na konflikty z przełożonymi. W weekend mogą zaplanować udział w wielkich i hucznych imprezach.

Wodnik

Wodnikom początek tygodnia przyniesie dobry nastrój, będą towarzyskie, kontaktowe, uda im się robić korzystne interesy. Od wtorkowego popołudnia sprawy domowe oderwą ich myśli od pracy, mogą mieć dużo obowiązków wobec rodziny. Od piątku będą pełne inwencji, co może zostać docenione w pracy, a w weekend będą planować wyjścia na duże imprezy, do teatru lub na najnowszy film w kinie.

Ryby

Dla Ryb początek tygodnia będzie trudny, będą źle się czuły, mogą mieć kłopoty ze zdrowiem, powinny dbać o siebie i ciepło się ubierać. Od środy będą miały lepsze samopoczucie, będą nastawione uczuciowo, w związkach nastanie czas miłości i ciepła rodzinnego. W weekend poddadzą się wpływom innych, dadzą zaciągnąć się na wielką imprezę lub będą miały gości.