Odpowiedz na pytanie i zgarnij pełnokrwistą powieść kryminalną!

konkurs mrok

Drogie Czytelniczki,

Czytanie to ponadczasowa i jedna z najprzyjemniejszych form spędzania czasu. Dlatego w naszym dzisiejszym konkursie mamy dla Was 3 kryminały, które na pewno pokochacie!

Do wygrania:

3x „Zginę bez Ciebie”, Robert Ostaszewski

„Zginę bez Ciebie” to pełnokrwisty kryminał z wyjątkowo wyrazistym bohaterem, ale również opowieść o depresji – cichej, bezwzględnej zabójczyni – i o traumie, która zawsze pozostaje po samobójstwie kogoś bliskiego. Smutek i gorycz mieszają się w tej historii z wisielczym humorem, a jej zakończenie zaskoczy wszystkich. Nawet podkomisarza Rowickiego….

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym postem odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się blog Roberta Ostaszewskiego, autora książki „Zginę bez Ciebie”.
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku proszę najlepiej te osoby oznaczyć).

Wśród osób, które podadzą prawidłową odpowiedź rozlosujemy 3 zwycięzców.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 12.05.2016 i kończymy 19.05.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 19 maja o godzinie 12.00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>

 

Wyniki!!!

W wyniku losowania nagrody otrzymują:

Gratulujemy serdecznie! Zwycięzców prosimy o wiadomość na adres [email protected] z danymi do przesyłki w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników! Nagrody zostaną nadane w ciągu 21 dni roboczych.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie! Na Obcasach kilka razy w tygodniu można coś wygrać!! Obserwujcie nasz Facebook i Instagram !!