Regulamin konkursu: Odpowiedz na pytanie i zgarnij pełnokrwistą powieść kryminalną!

konkurs mrok

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 12 maja 2016 i będzie trwał do 10.00 19 maja 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 19 maja 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu zostaną wylosowani zwycięzcy, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytanie.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Zasady są proste!

Wystarczy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym postem odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się blog Roberta Ostaszewskiego, autora książki „Zginę bez Ciebie”.
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku proszę najlepiej te osoby oznaczyć).

Nagrody:

3x „Zginę bez Ciebie”, Robert Ostaszewski

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 12.05.2016 i kończymy 19.05.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 19 maja o godzinie 12.00.