Odświeżony lookbook AW 22 w Medicine

Sesja zdjęciowa została zrealizowana w surrealistycznych przestrzeniach wydm zlokalizowanych w Słowińskim Parku Narodowym, gdzie teren przypomina pustynię piaskową.

Nowy Lookbook AW22 Medicine wprowadza nas w tajemniczy, astralny klimat. Wszystko za sprawą ascetycznego, nadmorskiego krajobrazu nocą. Nad nim rozprzestrzenia się gwieździste niebo zapraszające do świata magii. Czy odważysz się zobaczyć więcej?

lookbook AW 22 w Medicine

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa została zrealizowana w surrealistycznych przestrzeniach wydm zlokalizowanych w Słowińskim Parku Narodowym, gdzie teren przypomina pustynię piaskową. „Wydmy o odpowiedniej porze oraz oświetleniu wyglądają jakbyśmy znajdowali się na Marsie lub w innej pozaziemskiej przestrzeni” – mówi fotograf, Marcin Kempski.
Aby podkreślić atmosferę i wydobyć z niej jak najwięcej mistycyzmu, w scenografii wykorzystano geometryczne formy, które tworzą niezwykłą grę światła. Jego kształty i formy w zderzeniu z nieprzebytymi piaskami wydm nadały bardzo filmowy charakter fotografiom. Z tego tajemniczego krajobrazu wyłaniają się stylizacje przyciągające oko nietuzinkowym wyglądem oraz nowoczesnością połączoną z elementami klasyki. „Stylizacje pojawiają się w aurze kończącego się dnia, podkreślają „nierealny” klimat sesji, a elementy takie jak świecące koła czy świetlisty sześcian budują metafizyczną atmosferę” – mówi Dyrektor Artystyczny, Karolina Stawska.

lookbook AW 22 w Medicine

lookbook AW 22 w Medicine

Świat Medicine zaprasza

Nowa kolekcja zachęca, aby nie bać się wychodzić poza swoje ramy, odkrywać nieznane i czerpać z tego, co podpowiada nam intuicja. Światło, mrok i to co nieziemskie przeplatają się ze sobą, tworząc niekończącą się mozaikę wrażeń. Świat Medicine zaprasza do siebie i odkrywania ukrytej w nas prawdziwej energii, która nadaje niezwykły koloryt każdej chwili.