Odważna sesja ciążowa Joanny Moro

W wakacyjnej sesji aktorka pokazała naprawdę wiele. Dlaczego zdecydowała się odsłonić przed fanami?

Odważna sesja ciążowa Joanny Moro. Foto Instagram @joannamoro.official

Już niedługo na świecie pojawi się trzecie dziecko Joanny Moro. Kobieta jest w 7. miesiącu ciąży i chętnie dzieli się z fanami jak przeżywa ten wyjątkowy czas. W mediach społecznościowych nigdy nie ukrywała zaokrąglonego brzuszka, ale tym razem zdecydowała się pójść o krok dalej i opublikowała niemal nagą sesję zdjęciową – pozuje jedynie w dolnej części kostiumu kąpielowego.
Zdjęcia powstały z konkretną ideą, mają promować życie w duchu body positive. W opisie aktorka podkreśla, że nie należy wstydzić się swojego ciała, niezależnie od tego czy pasujemy do powszechnie przyjętego kanonu piękna. Jak pisze: „Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inną estetykę, inne potrzeby. Bądźmy tolerancyjni względem siebie też. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakimi jesteśmy!”. Wspomina też, że nie warto chować się i ukrywać swojego ciała, ponieważ ono jest naturalne.
W ostatnim coraz więcej znanych kobiet decyduje się na odsłanianie swojego ciała i jego ewentualnych mankamentów, a także ograniczanie retuszu zdjęć. Odważne sesje kobiet w różnym wieku, często będących w ciąży, promują ideę akceptacji siebie. Przed Joanną Moro na podobny krok zdecydowały się m.in. Katarzyna Warnke, Joanna Krupa, a także Magdalena Cielecka, których zdjęcia okazały się na okładkach polskich czasopism.

Odważna sesja ciążowa Joanny Moro. Foto Instagram @joannamoro.official

Wpis znaleziono dzięki:

- Joanna Moro

- Ciąża

- Body positive