Outspoken – linia zegarków ECO od GUESS Watches

GUESS Watches rozumie, że w misji reformowania branży modowej w duchu zrównoważonego rozwoju liczy się każda sekunda. Kalifornijska marka, zaangażowana w działania na rzecz odpowiedzialnej produkcji, prezentuje zegarki solarne OUTSPOKEN – nowe modele ze swojej serii GUESS ECO, łączącej styl i funkcjonalność z troską o przyszłość naszej planety.

Ekologia i styl w jednym

Zegarki GUESS ECO projektowane są z myślą o minimalizowaniu wpływu na środowisko naturalne. Ich konstrukcja opiera się na ekologicznych materiałach, takich jak etycznie pozyskiwana skóra, metale szlachetne oraz tworzywa sztuczne pochodzenia roślinnego. Koperty zegarków z serii ECO tworzone są z wysokiej jakości stali szlachetnej oraz przezroczystego nylonu, który w 45% składa się z surowca bio. Ich tarcze są chronione przez odporne na zarysowania szkło mineralne.

Innowacyjność i dobra kolorystyka

Zegarki OUTSPOKEN są wyposażone w nowoczesny mechanizm zasilany energią słoneczną. Wszystkie elementy wykonane zostały z materiałów bio-based, co czyni je bardziej przyjaznymi dla środowiska. Model dla pań – Athena, wyróżnia się uroczym, pastelowym różem. Wersja męska ma kolor granatu z neonowymi, zielonymi akcentami. Przezroczysta tarcza z bio-nylonu dodaje im futurystycznego charakteru. Te ponadczasowe akcesoria doskonale uzupełnią każdą sportową stylizację.