Viva Italia! Jesienno-zimowa kolekcja od kultowej włoskiej marki.

Znana włoska marka prezentuje nam zarówno ubrania przeznaczone dla sportowców jak i te do noszenia na co dzień. Dodatkowo jesienno-zimowa kolekcja odzieży występuje w kilku kategoriach.

Viva Italia! Jesienno-zimowa kolekcja od kultowej włoskiej marki

Diadora istnieje na rynku już od ponad 70 lat. Swoje początki triumfowała jako marka produkująca buty do wspinaczki górskiej. Po czasie, poszerzyła asortyment także o odzież piłkarską, dla biegaczy, kolarzy, tenisistów, aż wreszcie – o ubrania i buty, które nosimy na co dzień. Jednak, mimo upływu lat, istnieje wartość która pozostała i pozostanie niezmienna – przywiązanie brandu do korzeni. Dzięki autentyczności i poszanowaniu tradycji markę pokochały miliony osób – nie tylko we Włoszech!

Jesienno-zimowa kolekcja

Jesienno-zimowa kolekcja odzieży występuje w kilku kategoriach. Jedna z najbardziej kolorowych i energetycznych to linia running- będąca hołdem dla lat 80. Cechują ją intensywne barwy, niebanalne połączenia form i doskonała jakość. Ta znana marka to także ubrania dedykowane innym aktywnościom fizycznym – przykładowo linie tenis, czy soccer.

Viva Italia! Jesienno-zimowa kolekcja od kultowej włoskiej marki

Przede wszystkim obuwie

Jednak przede wszystkim jest to również obuwie. Począwszy od klasycznych unisexowych tenisówek, które kojarzą się z największymi sportowymi sukcesami znanych tenisistów, a skończywszy na sneakersach, które co roku występują w innej formie. Marka stawia na odświeżenie klasyki, ale także na innowacyjne rozwiązania i kooperacje – np. z włoskimi artystami.

Viva Italia! Jesienno-zimowa kolekcja od kultowej włoskiej marki

W tym sezonie oprócz tradycyjnych modeli, które nigdy nie przestają być na czasie włoska marka pokazuje różnorodne wariacje na temat kultowego buta Mythos. Występuje on w wersji treningowej oraz sportowej, dzięki czemu możemy nosić go również w miejskich stylizacjach. Został zaprojektowany w bardzo zróżnicowanych kolorach – przywołujących na myśl estetykę lat 90. i 00. Dedykowany jest zarówno kobietom (linia running), jak i mężczyznom (linia running oraz sport).