Pobaw się kolorami we wnętrzu!

Urządzając mieszkanie zazwyczaj stawiamy na neutralne kolory: biele, szarości oraz elementy naturalnego drewna. Niewiele osób decyduje się na odważniejszy motyw kolorystyczny w swoim salonie czy kuchni, albo nawet w łazience.

Pobaw się kolorami we wnętrzu!

Jeśli już pozwolimy sobie na odrobinę szaleństwa, to zazwyczaj akcentujemy dane pomieszczenie drobiazgami, jak np. zegar, poduszka, doniczka. A gdyby tak ożywić mieszkanie nie dodatkami, a grzejnikiem?

Lider w produkcji grzejników, marka Luxrad daje swoim klientom możliwość wyboru nie tylko kształtu, podłączenia czy odpowiedniego rozmiaru ale również koloru!

Stawiając na akcent kolorystyczny we wnętrzu, które zostanie przecież z nami na dłużej warto dobrać go tak, aby po pierwsze pasował do wnętrza, a po drugie pasował do nas. Na pewno każdy z nas ma swój ulubiony kolor, z którym czuje się po prostu dobrze. Warto więc zwrócić uwagę na to, żeby wybór konkretnej barwy był odpowiedni, tak abyśmy za parę miesięcy tego nie żałowali.

Pobaw się kolorami we wnętrzu!

Czerwień – kolor życia

Czerwony to kolor, który najmocniej ze wszystkich barw wpływa na stan ducha i wzbudza silne emocje. Dlatego element dekoracji o takim ubarwieniu będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które w charakterystyczny sposób chcą zaakcentować salon, przedpokój czy łazienkę. Charakterystyczny, elegancki i nowoczesny – tak w trzech słowach można opisać ten grzejnik dekoracyjny.

Pobaw się kolorami we wnętrzu!

Niebieski – błogi spokój

Niebieski to kolor dający poczucie spokoju i nostalgii. Ciekawostką jest fakt, że obniża ciśnienie, dlatego dodatki w tym kolorze na pewno wprowadzą do pomieszczenia odrobinę nostalgii, spokoju i lekkości. A łazienka jest przecież pomieszczeniem, gdzie chcielibyśmy odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. Grzejnik w tym kolorze wpasowałby się idealnie do łazienek utrzymanych w barwach zimnych. Kolorystyka to nie jedyna zaleta, dzięki zastosowaniu specjalnych rurek wygiętych na kształt litery C ma mnóstwo miejsca do suszenia i wieszania ręczników. Spełniłby tym samym kilka funkcji na raz: suszenia, grzania i dekoracji wnętrza.

Pobaw się kolorami we wnętrzu!

Zielony – bliżej natury

Zielony jest kolorem niedocenianym przez większość z nas. Warto zauważyć, że zieleń jest szeroko rozpowszechniona w naturze w postaci roślin, ale także minerałów tak cenionych przez kobiety tj. szmaragdy. Zieleń bardzo często związana jest z przyjemnymi emocjami, ponieważ kojarzona jest z nadejściem wiosny, czyli powrotem do życia otaczającego nas świata, co przekłada się na wzrost naszych sił witalnych. Pomimo tego nieczęsto spotyka się wyraźne akcenty w wyposażeniu mieszkania w tym kolorze. Umiejętne zintegrowanie z np. armaturą w kolorze żółtym bądź niebieskim da efekt świeżości, a z odcieniami brązu i beżu – namiastkę matki natury.

Pobaw się kolorami we wnętrzu!

Odcienie fioletu i różu – władza a zarazem radość

Kolorystyka fioletu i różu symbolizuje spokój i wyciszenie. Fiolet kojarzy się przede wszystkim z władzą, uduchowieniem i majestatem. Natomiast róż łączony jest z radością i przyjaźnią. Odcienie fioletu i różu popularne w sypialniach i salonach rzadko zaglądają do łazienek. Gwarantujemy, że delikatne zaakcentowanie wyposażenia łazienki w kolorze różu nie umniejszy wyglądu całości, a tylko może wzbogacić wnętrze.

Pobaw się kolorami we wnętrzu!

Czerń – elegancja sama w sobie

Kolor czarny ma bardzo wiele znaczeń, od negatywnych do pozytywnych. Niemniej jednak kolor czarny pozostaje najpopularniejszym ze wszystkich barw chociaż jest bardzo kontrowersyjny. Coraz częściej czerń możemy zobaczyć w produktach klasy premium np. perfumy Coco Channel Noir, który dzięki czarnemu opakowaniu prezentuje minimalizm pełen klasy i elegancji. Kolor czarny bardzo wyraźnie akcentuje pomieszczenie, dlatego bardzo umiejętnie należy jej używać. Obecne już elementy czarne obecne w domu czy biurze mogą być uzupełnione również przez grzejnik. Dzięki niemu sprawimy, że nasz salon, łazienka czy biuro nabierze szyku i nowoczesności.

Pobaw się kolorami we wnętrzu!

Biel – ponadczasowa klasyka

W zestawieniu nie może zabraknąć klasycznej barwy czyli bieli. Najbezpieczniejszy kolor ze wszystkich. Dzięki niemu powiększymy optycznie przestrzeń i sprawiamy, że będzie wyglądała lekko. Chcąc postawić na ten kolor grzejnika np. w łazience zagwarantujemy doskonały wygląd i zadowolenie najbardziej wybrednych klientów.