Pokaż nam najszczęśliwszą dziewczynę na świecie i zgarnij super nagrody!

konkurskoszulki

Drogie Czytelniczki!

Czy czujecie się czasami jak najszczęśliwsze dziewczyny na świecie? Mamy nadzieję, że tak i to jak najczęściej! Bo mamy dla Was konkurs poświęcony tym, które wiedzą jak to jest być „najszczęśliwszą dziewczyną na świecie”! :)))

Marka „Just Your Story” powstała dzięki inspiracji książką Jessiki Knoll „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”. A my z tej okazji mamy dla Was nagrody!

Do wygrania:

2x zestaw: Koszulka „Just Your Story” + książka J. Knoll „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”

Książka Jessiki Knoll to debiut, którego sukces przyprawia o zawrót głowy. W Stanach Zjednoczonych sprzedano już ponad 450 tysięcy egzemplarzy! Niedługo powieść ukaże się w 30 krajach, a ekranizacją zajmuje się sama Reese Witherspoon. W Polsce „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie” jest już dostępna od 30 marca i— jak łatwo było przewidzieć — także u nas sprzedaje się świetnie.

Więcej o marce Just Your Story znajdziecie tutaj.

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym postem zdjęcie/film (maks. 60 sek.), pt. „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”. Interpretacja dowolna.
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (Najlepiej będzie jeżeli na naszym Facebooku pod postem z tym konkursem oznaczycie te trzy osoby – nie jest to wymóg konieczny, ale może zwiększyć szansę na wygraną).

Dwie najciekawsze – według redakcyjnego jury – propozycje zostaną nagrodzone.

Zestawy będą przyznawane zgodnie z zasadą „Kto pierwszy ten lepszy” – po ogłoszeniu wyników należy napisać w e-mailu (konkurs@obcasy.pl) swoje preferencje co do zestawu nagród (I lub II).

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 19.05.2016 i kończymy 27.05.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 27 maja o godzinie 12.00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>

 

Wyniki

  1. Karolina B. 
  2. Renata Dudkowiak

Zwycięzców prosimy o wiadomość z danymi do przesyłki na adres konkurs@obcasy.pl w ciągu 7 dni. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych. Serdecznie gratulujemy!