Regulamin konkursu: Pokaż nam najszczęśliwszą dziewczynę na świecie i zgarnij super nagrody!

Regulamin konkursu: Pokaż nam najszczęśliwszą dziewczynę na świecie i zgarnij super nagrody!

konkurskoszulki

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 19 maja 2016 i będzie trwał do 10.00 27 maja 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 27 maja 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze dwie najciekawsze propozycje.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres [email protected] do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Do wygrania:

2x zestaw: Koszulka „Just Your Story” + książka J. Knoll „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”

Zasady są proste!

Wystarczy:

  • Zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie/film (maks. 60 sek.), pt. „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”. Interpretacja dowolna.
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (Najlepiej będzie jeżeli na naszym Facebooku pod postem z tym konkursem oznaczycie te trzy osoby – nie jest to wymóg konieczny, ale może zwiększyć szansę na wygraną).

Dwie najciekawsze – według redakcyjnego jury – propozycje zostaną nagrodzone.

Zestawy będą przyznawane zgodnie z zasadą „Kto pierwszy ten lepszy” – po ogłoszeniu wyników należy napisać w e-mailu ([email protected]) swoje preferencje co do zestawu nagród (I lub II).

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 19.05.2016 i kończymy 27.05.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 27 maja o godzinie 12.00.