Polka w Hollywood. Zuzanna Szadkowski w nowym serialu HBO.

Zuzanna Szadkowski podbiła już serca widzów rolą Doroty w popularnym serialu ,,Plotkara’’. Tym razem będziemy mieli okazję obejrzeć ją w nowym serialu ,,Pozłacany wiek’’. Ogromny sukces dla Polki. Serial trafił na listę najdroższych i najwyżej ocenianych tegorocznych produkcji HBO.

uzanna Szadkowski ,,Pozłacany wiek''
Zuzanna Szadkowski ,,Pozłacany wiek”
Foto instagram @thegildedahbo

Zuzanna Szadkowski jest amerykańską aktorką polskiego pochodzenia. Urodziła się w Warszawie, jednak już w 1981 roku, Zuzanna wraz z rodzicami przeprowadziła się do USA. W Polsce wówczas ogłoszono stan wojenny. Polka przyznaje, że w USA znalazła się przypadkowo. Niewątpliwie, przypadek ten był jej drogą do spełnienia ,,American dream’’. Z początku w USA przebywała jako uchodźca polityczny. Parę lat później Polka znalazła się w Hollywood.

Amerykańskie debiuty Polki

Zuzanna Szadkowski studiowała m.in. na Barnard College of Columbia University, następnie uczęszczała do Institute for Advanced Theater Training na Harvardzie. Jej przygoda aktorską zapoczątkował serial ,,Prawo i porządek’’. Polka zagrała również w serialu ,,Rodzina Soprano’’. Fani plotkary wiedzą, że to właśnie rola Doroty w tym serialu dała aktorce największy, międzynarodowy rozgłos.

Polka w nowym serialu HBO

Zdaję się, że Polka w Hollywood dopiero rozpoczyna swoją największą przygodę. Zuzanna znalazła się w obsadzie drogiej i wysoko cenionej produkcji HBO. W nowym serialu HBO ,,Pozłacany wiek’’ aktorka wciela się w rolę Mabel Ainsley. Serial rozgrywa się wraz z początkiem wojny amerykańsko-hiszpańskiej, kiedy to nastąpił gwałtowny rozwój przemysłu, ale i ogromny napływ imigrantów.Serial opowiada o korupcji, elitach społecznych i rządowych, a właściwie ich upadku.

Ogromny sukces

Jest to niezwykły sukces dla Zuzanny Szadkowski. W serialu zagrała u boku wielu serialowych gwiazd.Mamy nadzieję, że nie będzie to jej ostatni sukces, a Polkę zobaczymy jeszcze nie raz na ekranach Hollywoodzkich produkcji.