Pożegnalny rozkład jazdy

Podobnie jak w przypadku Audioriver tak i teraz program Pożegnania Lata podawany jest na kilka dni przed festiwalem. To zatem niemal ostatni dzwonek aby zaplanować przyjazd do Płocka i na – zarazem – jeden z ostatnich słonecznych weekendów tego lata. Dwie sceny zapraszają – dziewięć godzin doskonałej muzyki rockowej i popowej czeka na swoich fanów.

Na przepięknej płockiej plaży, już w najbliższą sobotę, wystąpią uznane gwiazdy polskiej muzyki: Myslovitz, Smolik, Novika, Lao Che, Pustki a także dwa zespoły zagraniczne – duński Turboweekend, łączący rocka z elektroniką oraz niemiecki Everlaunch, grający muzykę z pogranicza rocka i popu. Pojawią się również: niezwykle obiecujący, znany z muzycznej wyobraźni płocki Letters From Silence a także rockowa lub… popowa niespodzianka, czyli kapela wyłoniona w konkursie organizowanym z Muzzo.pl

Rozkład koncertów zaplanowaliśmy w ten sposób, aby występy nie nakładały się na siebie i żeby nie było między nimi dłuższych przerw – mówi rzecznik Pożegnania Lata, Łukasz Napora. – Spektrum muzyczne jest na tyle szerokie i interesujące, że postanowiliśmy umożliwić fanom wzięcie udziału we wszystkich występach.

Festiwal otworzy o 16.45 płocki Letters from Silence, a zamknie koncert zespołu, który wygra w konkursie Muzzo. Po liczbie zgłoszeń oraz jakości przesłanych utworów już wiadomo, że warto będzie czekać aż do późnej nocy.

Kolejność koncertów na Pożegnaniu Lata w Płocku
Start: 16:45, każdy koncert trwa około godziny.

Scena 1: Letters from silence
Scena 2: Novika live
Scena 1: Pustki
Scena 2: Everlaunch
Scena 1: Myslovitz
Scena 2: Turboweekend
Scena 1: Lao Che
Scena 2: Smolik
Scena 1: Laureat konkursu na Muzzo.pl

Koncerty nie pokrywają się ze sobą – zespoły występują naprzemiennie.
Obie sceny zlokalizowane są na plaży nad Wisłą w Płocku.