Przepis na sypialnię w wysokim połysku

Za łóżkiem regał na kółkach, pod nim 2 szuflady, a obok szafki nocne. Do tego komoda składająca się z różnej ilości szuflad i szafek z półkami, a także 3-drzwiowa szafa z szufladami. Meble na wysoki połysk, w kolorze białym lub mocca. To wszystko to przepis na sypialnię, która urządzona będzie w odcieniach bieli i szarości.

Sypialnia na wysoki połysk!
Sypialnia na wysoki połysk!

Klienci w Polsce mają możliwość zakupu duńskich mebli z kolekcji Naia, które wykonane są z, foliowanej i lakierowanej, płyty meblowej. Lakierowanie na wysoki połysk daje nie tylko wrażenia estetyczne, ale również zmniejsza podatność na zabrudzenia oraz zwiększa odporność na wodę. Produkty te posiadają certyfikaty uwzględniające środowisko i ludzi, charakteryzują się więc brakiem szkodliwych emisji, poza tym przeszły testy wytrzymałościowe.

Korpus i fronty mebli mają grubość 15 mm, natomiast blat 22 mm. Fronty ich szuflad ścięto pod kątem 30 stopni, tak, aby stanowiły zarazem uchwyt. Zastosowano metalowe prowadnice z łożyskami kulkowymi. Drzwi szaf nie posiadają uchwytów, gdyż zainstalowano w nich system bez uchwytowy push click.

Łóżko z uzupełniającymi elementami.

Łóżko, które zawiera zagłówek i listwę środkową podtrzymującą stelaż, ma wymiary 160x200mm. To produkt przeznaczony zwłaszcza dla małżonków, którzy cenią sobie subtelną elegancję. Stabilna konstrukcja, wykonana z płyty meblowej, zapewni spokojne noce przez lata, z kolei wykończenie na wysoki połysk, pozwoli uprzyjemnić każdy poranek.

Dostępny jest regał do zastosowania za łóżkiem, który składa się z 8 półek, ułożonych w 2 segmentach. Wyposażenie w kółka sprawia, że łatwo dopasować go do przestrzeni, jaką dysponujemy. Mebel sprawdzi się zarówno jako zamiennik popularnych szafek nocnych, ale też jako dodatkowy element, w sypialni, na wszystkie niezbędne przedmioty.

Pod łóżko, z kolekcji dostępnej na stanach magazynowych meblepumo.pl, zakupić można również szuflady, które sprzedawane są w kompletach po 2 sztuki. Podobnie jak regał, przeznaczone są dla osób, które żyją wedle zasady, że wszystko ma swoje miejsce. Szuflady będą dobrym miejscem do przechowywania pościeli, ręczników czy bielizny.

Wyposażenie łózka dopełnią szafki nocne, składające się z 2 pojemnych szuflad, które posłużą do przechowania ulubionych książek. Aby chwile przed snem były jeszcze bardziej przyjemne, postawić na nich można lampkę nocną.

Kilka wersji komód.

Komoda Naia dostępna jest m.in. w wersji:
– 6 szuflad, które ułożone są w 2 rzędach
– 5 szuflad w 1 rzędzie
– 4 szuflad i 2 zamkniętych szafek z 2 półkami.

Mebel ten ułatwia organizację przestrzeni i przeznaczony jest dla tych, którzy nie lubią pokazywać niepotrzebnych rzeczy. W pojemnych szufladach i na półkach, przechowywać można nie tylko bieliznę czy ręczniki, ale również książki i gadżety związane z urodą. Z należytą gracją, na komodzie, wyeksponujemy istotne nagrody, puchary czy po prostu rodzinne fotografie. Dzięki temu każdego dnia przypomnimy sobie, o tym, co jest dla nas ważne. Choć na pierwszy rzut oka, mebel wydaje się niepozorny, to swoim urokiem doda nutki szyku i elegancji.

3-drzwiowa szafa z 2 szufladami.

Szafa składa się z 3 uchylnych drzwi, za którymi, po jednej stronie są 3 półki, a po drugiej drążek na wieszaki. Poza tym na jej dole znajdują się 2 szuflady. Mebel, z kolekcji sprzedawanej przez meblepumo.pl, pomieści ubrania, pościel, koce czy odkurzacz. Nie jest zbyt przytłaczający, dlatego sprzyjał będzie atmosferze relaksu, który panować powinien w sypialni.

Meble te dostępne są na rynku polskim zarówno w kolorze białym, jak i mocca. Wpasują się szczególnie do minimalistycznych sypialni, które urządzone są w odcieniach bieli i szarości. W kolorze szarym, na ścianach, może być zarówno farba, jak i cegła czy panele z tworzywa sztucznego. Dodatkowo, tą uniwersalną barwę mieć może również podłoga, pod postacią industrialnej i zimnej posadzki. Jednak osoby, które chcą ocieplić wnętrze, zamontować mogą jasno-brązowy parkiet. Charakteru sypialni dodadzą kolorowe dywany, o różnym kształcie i wielkości. Po wyjściu z takiej sypialni, będziemy w pełni gotowi, by zmierzyć się z kolejnym dniem.