Regulamin konkursu: Odpowiedz na pytania i wygraj designerski zegarek Lorus!

zdjecie do zegarków

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 11 kwietnia 2016 i będzie trwał do 18 kwietnia 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 kwietnia 2016r.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, które prześlą prawidłową odpowiedź na 1 pytanie i odpowie najciekawiej na 2 pytanie zostaną wyłonieni trzej zwycięzcy.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na [email protected] do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Zasady są proste!

Aby wygrać należy:

  • Odpowiedzieć na pytanie:  Kto jest producentem zegarków Lorus? Podpowiedzi szukaj tutaj
  • Udownić: dlaczego właśnie Ty powinnaś wygrać zegarek Lorus? Odpowiedź nie może być dłuższa niż 300 znaków wraz ze spacjami.
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby

START!

Na posty czekamy do 18 kwietnia br, do 10.00 zaś ogłoszenie wyników nastąpi 18 kwietnia 2016 o godzinie 12.00!

Nagrody:

3 x zegarek firmy Lorus w kolorze złotym, srebrnym bądź miedzianym;