Regulamin konkursu: Odpowiedz na pytanie i WYGRAJ zestaw naturalnych kosmetyków na lato!

Drogie Czytelniczki! Wiemy, że cenicie naturalne kosmetyki, które nie są testowane na zwierzakach i nie zawierają parabenów. Lato to taki czas, że makijaż wyznaje zasadę: mniej znaczy więcej. Na wakacjach wystarczy przecież tylko zakryć korektorem niedoskonałości, pociągnąć kości policzkowe bronzerem i podkreślić usta. Dlatego też mamy dla Was rewelacyjne zestawy firmy Felicea! A oto konkurs!

konkurs felicea

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 2 lipca 2016 i będzie trwał do 10.00 1 sierpnia 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 sierpnia 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.
4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu i podadzą poprawną odpowiedź jury redakcyjne wylosuje 2 osoby.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.
6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, wśród osób, które spełniły kryteria konkursu i podały poprawną odpowiedź.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie konkursu w dolnej części. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać e-maila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Aby wygrać należy:

Kosmetyki felicea zawierają TYLKO naturalne składniki, nie są testowane na zwierzętach na żadnym z etapów produkcji oraz nie zawierają parabenów. Ponadto, posiadają jeszcze dwie bardzo porządane na obecnym rynku cechy…

  • Co wyróżnia kosmetyki prasowane Felicea? Podaj dwie cechy – Odpowiedź podaj w komentarzu pod tym postem.
  • Polub Obcasy.pl na Facebooku

Spośród poprawnych odpowiedzi jury redakcyjne wylosuje 2 osoby, które otrzymają losowy zestaw kosmetyków.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 25.07.2016 i kończymy 1.08.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 1 sierpnia o godzinie 12.00.